عیادت مسئولان و شهردار فردیس با مهسا آقایی دوست
پرینت
#۶٩٩۶
99/01/18 دوشنبه 18:59

عیادت مسئولان و شهردار فردیس با مهسا آقایی دوست

فردیس نیوز- در پی انتشار گزارشی در فردیس نیوز از وضعیت #مهسا_آقایی_دوست تکواندوکار ۱۳ ساله فردیسی که بر اثر سانحه تصادف، از ۷ ماه گذشته تا کنون در کما به سر می برد؛ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار ،جمعی از مدیران شهری، شهردار و معاونان شهرداری فردیس به همراه رئیس اداره ورزش فردیس و روئسای هیئت تکواندوی استان البرز و فردیس، به عیادت این نوجوان بیمار رفتند و از خانواده وی دلجویی کردند.

به گزار فردیس نیوز، در این دیدار اعضای شورا و شهردار فردیس ضمن آرزوی سلامتی و شفای عاجل برای مهسا، قول دادند تا نسبت به طرح لایحه کمک به مهسا از ردیف بودجه مورد نظر، در شورا اقدام کنند تا در صورت تصویب، به مرحله اجرا برسد.

در ادامه پدر مهسا با اشاره به هزینه سنگین نگهداری مهسا و بیکاری در روزهای کرونایی، تشک مواج ویبراتور(ضدزخم بستر) و دستگاه ونتیلاتور(دستگاه تنفس مصنوعی) را از نیازهای پرهزینه، اما ضروری مهسا عنوان کرد اما مادر مهسا نگاه متفاوتی به این دیدار داشت.

وی از مدیران شهری خواست ضمن کنترل و نظارت بیشتر بر تخلفات ساختمانی، نسبت به نصب علائم ترافیکی، دوربین هوشمند و پل عابر پیاده در معابر فردیس به ویژه بلوار تندرستی اقدام کنند تا مادری دیگر شاهد به شماره افتادن نفس ها و آسیب فرزندش نباشد. گفتنی است در این دیدار از سوی مدیریت شهری مقداری کمک نقدی به مهسا اهدا شد.

،

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز