عکس شهیدان کرجی در قاب تصویر نگارخانه "یاد باد آن روزگاران" در سراسر کرج

این تصاویر از تصاویر آرشیو جنگ تحمیلی از ارگانهای مرتبط تهیه و پس از انتخاب نهایی در غالب 120 فریم عکس جهت اکران آماده گردید.

فردیس نیوز- مدیر عامل سازمان زیباسازی شهرداری کرج از تبدیل کرج به نگارخانه ای با حال و هوای دفاع مقدس خبر داد و افزود: این نگار خانه با عنوان "یاد باد آن روزگاران" خاطرات شهیدان کرجی را در قاب تصویر و در سراسر شهر به نمایش می گذارد.

به گزارش فردیس نیوز ، الهام باقری  گفت : با اشاره به اینکه تصاویر نگار خانه مربوط به خاطرات و زندگی شهیدان کرجی است، در این تصاویر رشادت ها، استقامت و پایداری شهدا و ایثارگران در طول 8 سال دفاع از میهن اسلامی و اندرزهای مقدس جمهوری اسلامی به تصویر کشیده می شود.

این مدیرعامل هدف از اجرای این عملکرد را جبران بخش کوچکی از ایثار این بزرگ مردان ذکر و عنوان کرد: عکس های مربوطه در در سازه های شهری ، اعم از بیلبورد ها ، استندها و عرشه پل های عابر پیاده نصب میگردد.

وی با بیان اینکه برای اجرای این نگارخانه 600 عکس از حضور برادران ، پدران و جوانان شهر کرج است که  از نقاط مختلف کرج جمع آوری شده است، گفت: این تصاویر از تصاویر آرشیو جنگ تحمیلی از ارگانهای مرتبط  تهیه و پس از انتخاب نهایی در غالب 120 فریم عکس جهت اکران آماده گردید.

مدیر عامل سازمان زیباسازی شهرداری کرج اضافه کرد: عکس های منتخب از رزمندگان نیروهای ارتش، سپاه و بسیج کلانشهر کرج انتخاب شده و انتخاب این تصاویر بر اساس اتفاقات و خاطرات ماندگار رزمندگان 8 سال دفاع مقدس در مناطق عملیاتی و فعالیت روزمره آن عزیزان بوده است .

باقری در ادامه سخنان خود به اهمیت جایگاه شهدا در اسلام و حفظ انقلاب اسلامی توسط آنان اشاره و بیان کرد: بی شک این نگارخانه که با عنوان (یاد باد آن روزگاران) یاد آور یاد و خاطره بزرگ مردانی است که از جان و مال خود گذشته و آرامش را به ما و جامعه اسلامی هدیه دادند. 

با توجه به اینکه بسیاری از مدیران ارشد شهرداری اعضای محترم شورای شهر و ارگانهای دیگر از رزمندگان و ایثارگران 8 سال دفاع مقدس میباشد این گالری تصاویر را جهت تقدیر و یادآوری این رشادت ها به ایشان و البته به خانواده های معظم  شهدای شهرمان تقدیم می نمائیم تا سهم کوچکی در بزرگداشت این ایام داشته باشیم .

سازمان زیباسازی همچنین با نصب ماکتهایی موقت از تصاویر رزمندگان سعی در تغییر فضاهای بصری شهر در این ایام نموده است.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه