عملیات اجرایی لکه گیری آسفالت در 3 هزار نقطه از فردیس
پرینت
#٧٠٢٧
99/02/07 يكشنبه 09:38

عملیات اجرایی لکه گیری آسفالت در 3 هزار نقطه از فردیس

فردیس نیوز- سرپرست معاونت امور زیربنایی و حمل و نقل و ترافیک شهرداری فردیس از انجام عملیات اجرایی لکه گیری آسفالت در 3 هزار نقطه از این شهر خبر داد و گفت: رفع نواقص موضعی و جلوگیری از گسترش خرابی روسازی آسفالت ها و همچنین تامین سطحی ایمنی معابر شهر از اهداف لکه گیری آسفالت معابر است.

به گزارش فردیس نیوز، مهیار گرانمهر در خصوص این خبر اظهار داشت: با تلاش همکارانم در حوزه معاونت امور زیربنایی و حمل و نقل و ترافیک شهرداری فردیس این عملیات ها از ابتدای سال جاری تا کنون در معابر مناطق 2 گانه فردیس از جمله بلوار شهید سلیمانی، شهرک ناز، خیابان های گلستان، رزکان، بلوار قریشی و ... انجام شده است.

وی در ادامه افزود: لکه گیری آسفالت و درزگیری ترک های آسفالت معابر موجب کاهش نفوذ آب به درون لایه های آسفالت شده و در نتیجه افزایش دوام و عمر روسازی آسفالت را در پی خواهد داشت.

سرپرست معاونت امور زیربنایی و حمل و نقل و ترافیک شهرداری فردیس اضافه کرد: رفع نواقص موضعی و جلوگیری از گسترش خرابی روسازی آسفالت ها و همچنین تامین سطحی ایمنی در معابر شهر از دیگر اهداف اجرای عملیات لکه گیری است که مورد توجه قرار دارد.

وی خاطرنشان کرد: در همین راستا لکه گیری و آسفالت معابر اصلی شهر با هدف کاهش و روان سازی ترافیک، ایمنی در تردد شهروندان و وسایل نقلیه و همچنین ایمن سازی و بهسازی معابر در حال انجام است.

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز