عملکرد بهداشت محیط و پایگاه های سلامت فردیس در صدر برترین های کشور

دکتر ترابی: آزمایش "ایدز" رایگان انجام می شود

فردیس نیوز- در ادامه این نشست رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان فردیس گفت:  عملکرد بهداشت محیط فردیس و خدمات بهداشتی این شهرستان در سطح کشور رتبه اول را کسب کرد. 

به گزارش فردیس نیوز، دکتر محمدرضا ترابی  در نشست کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان فردیس که پیش از ظهر امروز در محل سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد، در خصوص این خبر اظهار داشت: با توجه به حضور شبانه روزی، بازرسی های مستمر، کنترل و نظارت دقیق واحدهای تحت پوشش، کاهش تخلفات و غیره، عملکرد واحد بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان فردیس را در صدر برترین های کشور قرار داد.

وی با اشاره به وجود 53 پایگاه سلامت جامعه در سطح شهرستان فردیس و ارائه خدمات رایگان به شهروندان گفت: با وجود ارائه خدمات کیفی در این پایگاه ها و رایگان بودن آن، متأسفانه شهروندان کمتر از مراجعه به این پایگاه ها و تشکیل پرونده سلامت استقبال می کنند. ترغیب مردم برای مراجعه به پایگاه های سلامت، به همکاری همه جانبه دستگاه ها به ویژه آموزش و پرورش و رسانه ها نیازمند است.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان فردیس پایگاه های سلامت این شهرستان به لحاظ رضایتمندی مراجعین رتبه برتر کشور را کسب کرده است  افزود:  با نظر سنجی که در کل کشور از مراجعین این پایگاه ها انجام می شود، رضایتمندی شهروندان از خدمات پایگاه های سلامت شهرستان فردیس، 99 درصد بوده که در سطح کشور بی سابقه است.

وی همچنین با اشاره به هفته اطلاع رسانی ایدز، بر لزوم شناسایی مبتلایان به ویروس ایدز تصریح کرد: در صورت تشخیص به موقع این بیماری قابل کنترل است که در این راستا تست رایگان ایدز در آزمایشگاه های دولتی و پایگاه های سلامت شهرستان فردیس انجام می شود.  

 


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه