علیخانی: تا پایان سال گاز فردیس قطع نمی شود
پرینت
#۶٨٧٠
98/11/03 پنجشنبه 21:52

علیخانی: تا پایان سال گاز فردیس قطع نمی شود

با خطوط تلفن ثابت از سامانه 194 فردیس امداد بخواهید

فردیس نیوز- رئیس اداره گاز شهرستان فردیس گفت: با وجود سرمای بی سابقه، تا پایان سال هیچ مورد  قطعی واُفت فشار گاز در شبکه گاز شهرستان نخواهیم داشت.

به گزارش فردیس نیوز،  محمدعلیخانی در گفتگویی تلفنی با اشاره به انجام تعمیرات، بررسی و به روزرسانی ( اُورهال) تجهیزات شبکه گازرسانی شهرستان پیش از آغاز فصل پاییز، افزود: با وجود سرمای بی سابقه، پیش بینی می شود  تا پایان سال جاری مشکل قطعی و یا اُفت فشار گاز در شبکه شهرستان فردیس نداشته باشیم.

وی با تأکید بر لزوم تقویت شبکه گازرسانی شهرستان در سال آتی، گفت: در برنامه سال آینده ایجاد ایستگاه در منطقه پیک و اهری در دستور کار قرار دارد که امیدواریم شهرداری فردیس در تأمین زمین مناسب همکاری لازم را با اداره گاز شهرستان داشته باشد. همچنین تقویت شبکه در محدوده فلکه پنجم در سال آتی مد نظر است که پس از بررسی های کارشناسی بر اساس نیاز منطقه،  نسبت به ایجاد ایستگاه یا توسعه شبکه اقدام خواهد شد.

رئیس اداره گاز فردیس همچنین ضمن درخواست از شهروندان برای صرفه جویی در مصرف گاز، یادآور شد: با توجه به نمودار مصرف انرژی در کشور، درسال های آتی میزان تولید گاز با مصرف آن در کشور همخوانی نخواهد داشت؛ در حالیکه منابع انرژی به عنوان سرمایه ای برای نسل آینده باید حفظ شود. در این راستا برنامه ریزی دقیق  و مشارکت همگانی برای جلوگیری از هدررفت انرژی حتی در  نحوه ساخت ، عایق کاری و رعایت استانداردهای لازم در ساختمان هاست.

وی همچنین برای پیشگیری از حوادث ناشی از نشت گاز و یا استنشاق دی اکسید کربن، در خصوص رعایت همه موارد ایمنی و نبستن همه منافذ و تهویه های ساختمان ها به ویژه منازل مسکونی به شهروندان هشدار داد.

علیخانی با بیان اینکه سامانه 194 اداره گاز شهرستان فردیس برای امداد حوادث گاز در طول شبانه روز آماده خدمت رسانی به شهروندان است؛ گفت: با توجه به تداخل مرزی در بخش هایی از شهرستان فردیس با ملارد، اندیشه و غیره، اتصال تماس با سامانه امداد حوادث گاز  194 فردیس از طریق خطوط ایرانسل و همراه اول، گاهی  با اختلال همراه می شود که طی جلساتی با شرکت های خدمات ارتباطی مربوطه، این مشکل به زودی مرتفع خواهد شد.

رئیس اداره گاز فردیس گفت: در صورت وقوع حوادث ناشی از گاز، شهروندان از طریق تلفن ثابت با شماره 194  امداد حوادث گاز  فردیس تماس بگیرند تا در اسرع وقت نسبت به خدمت رسانی اقدام شود.

 

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری