علت قطعی برق در برخی مناطق فردیس مشخص شد
پرینت
#۶۴۴٣
98/03/29 چهارشنبه 10:45

علت قطعی برق در برخی مناطق فردیس مشخص شد

مصرف بیش از حدمجاز برق

فردیس نیوز- پی اعتراضات متعدد شهروندان نسبت به قطعی برق در نقاط مختلف فردیس طی روزهای اخیر، علت را از رئیس اداره برق شهرستان جویا شدیم.

به گزارش فردیس نیوز، امیر کاظمی با تاکید بر لزوم صرفه جویی در مصرف برق تصریح کرد: برنامه ای برای خاموشی نداریم، اما افزایش مصرف و اضافه بار شبکه، کنترل بار و مدیریت مصرف را بر شبکه توزیع تحمیل می کند.

رئیس اداره برق شهرستان فردیس با اشاره به افزایش دما در روزهای اخیر و به تبع آن، افزایش میزان مصرف و بار شبکه بیش از حدمجاز، افزود: با افزایش بارشبکه بیش از حد مجاز، تلاش کردیم مدیریت مصرف و کنترل بار شبکه در مناطقی که خطوط و تاسیسات، نیاز به سرویس و تعمیرات دارد، اجرا شود.

وی ادامه داد: طی دو روز گذشته با وجود تقویت تابلوها در خیابان شیراز شرقی، به دلیل مصرف بالای برق در این منطقه، دو مرتبه قطعی ترانس و به تبع آن سرویس ترانس انجام شده است. همچنین تعمیر و اصلاح شبکه در خیابان شهید قدیمی نیز در زمان افزایش بار شبکه اجرا شده است.

کاظمی با اعلام این خبر که تقویت شبکه و پروژه افزایش ۳۰ پست برق در شهرستان فردیس در حال اجراست؛ گفت: در خردادماه جاری تا کنون ۱۸ پست جدید برق وارد مدار شبکه شده و به مجموعه هزار و ۶۷۰ پست شهرستان افزوده شده است.

وی با بیان اینکه فردیس بالاترین میزان فروش انشعاب و انرژی را در بین شهرستان های استان دارد، افزود: در حالیکه شهرستان کم وسعت فردیس با رشد روزافزون جمعیت مواجه بوده و زیرساخت های لازم برای ارائه خدمات به تناسب جمعیت را ندارد؛ در راستای تامین آسایش شهروندان تلاش می کنیم در تداوم این انرژی پرهزینه و حیاتی وقفه ای ایجاد نشود.

رئیس اداره برق فردیس با تاکید بر اینکه در شرایط کنونی کشور و با وجود تحریم ها، در همه حوزه ها, جهاد اقتصادی و مشارکت همگانی ضرورت دارد؛ افزود: همه باید همراه هم از این مرحله عبور کنیم و در این راستا از شهروندان محترم تقاضا داریم نسبت به مصرف صحیح انرژی به جهت کنترل بار و پایداری شبکه، با مجموعه اداره برق شهرستان همکاری لازم را داشته باشند. همچنین امیدواریم شرکت های صنعتی، ادارات و نهادها با پایبندی به تفاهم نامه ها در خصوص مدیریت مصرف برق، مساعدت لازم را با مجموعه اداره برق شهرستان داشته باشند.

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج اجرا می کند؛ آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج اجرا می کند؛
طرح ترنم با هدف توسعه عدالت آموزشی و ارتقای سطح کیفی مدارس کم برخوردار ...
مدیر منابع انسانی شرکت گاز استان البرز: مدیر منابع انسانی شرکت گاز استان البرز:
نقشه استراتژی منابع انسانی شرکت گاز استان البرز تا پایان شهریور رونمایی می شود ...
ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش  برای اولین بار در البرز؛ ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش برای اولین بار در البرز؛
راه اندازی ۴ سامانه الکترونیکی در جهت تسهیل در امور فرهنگیان ...