عطر خوش همدلی و آغاز رزمایش مساوات در فردیس
پرینت
#٧٠٢٣
99/02/04 پنجشنبه 21:53

عطر خوش همدلی و آغاز رزمایش مساوات در فردیس

فرمانده سپاه فردیس: توزیع 10 هزار بسته معیشتی در دستور کار است

فردیس نیوز- رزمایش مساوات، همدلی و کمک مؤمنانه همزمان با دیگر شهرهای استان البرز با تهیه و توزیع ٨۵٠ بسته معیشتی و با حضور جمعی از مسئولان عصر امروز در مصلای امام خمینی آغاز شد.

به گزارش فردیس نیوز، مصلای امام خمینی فردیس امروز عطر عاشقی، مهر و همدلی پیچید تا 850 بسته معیشتی به دست نیازمندان برسد. امروز بسته های معیشتی در جایگاه نمازگزاران صف به صف پشت هم قرار گرفتند تا این بار نماز عشق درگرفتن دست همنوعان جلوه گر شود تا  شاید لبخندی به مهر بر لب محرومان و همان ها که آبرویشان گرانترین سرمایه زندگی شان و این روزها سفره خالی مهمان خانه هایشان است؛ بنشیند. طعم شیرین همدلی چنان است که حتی کودکان در کمک به نیروهای بسیجی از هم سبقت می گیرند و از همین حالا مشق عشق، همدلی و نوعدوستی را بر دل هایشان  نقش می کنند تا الگویی باشد برای همه عمر.

در حاشیه این مراسم که به صورت نمادین با حضور امام جمعه، فرمانده سپاه،معاون سیاسی فرماندار، رئیس دادگستری، دادستان عمومی و انقلاب و جمعی از بسیجیان  شهرستان فردیس برگزار شد؛ امام جمعه فردیس ضمن تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، بر لزوم کمک به نیازمندان تأکید کرد و افزود: در راستای تأکیدات مقام معظم رهبری(مدظله) رزمایش سراسری  مساوات، همدلی و کمک مؤمنانه در شهرستان فردیس با شناسایی نیازمندان و جمع آوری کمک های مردمی، در شهرستان فردیس اجرا می شود وبسته هایی با اقلام مصرفی مورد نیاز مردم تهیه شده که در اختیار آنها قرار می گیرد.

حجت الاسلام علی اکبرایمانی با بیان اینکه بسیاری از مردم در شرایط تحمیل شده از کرونا، گرفتار  مشکلات اقتصادی شدند؛ گفت: از همه مومنان و متدینین دعوت می کنم در این رزمایش شرکت کنند  و به شکرانه زندگی آبرومندانه ای که خداوند به  آنها عطا کرده، در تهیه بخشی از نیازهای سفره افطاری مستمندان و گرفتاران در شرایط کنونی جامعه، مشارکت کنند.

 وی با اشاره به نقش مؤثر مردم در عرصه های مختلف اجتماعی، خاطر نشان کرد: رزمایش مساوات یک کار مردمی است.  در موضوعات مختلف  از دفاع مقدس تا وقوع حوادث طبیعی، هرجا مردم پا به میدان گذاشتند؛ موفق عمل کردیم. رزمایش مساوات باید به دست مردم به اجرا برسد و دستگاه های دولتی مردم را همراهی کنند. امیدوارم همه دست در دست یکدیگر در این امر خداپسندانه شرکت کنیم.

در ادامه فرمانده سپاه امام رضا (ع) شهرستان فردیس با بیان اینکه اولین مرحله از رزمایش مساوات، همدلی و کمک مؤمنانه با توزیع 850 بسته مواد غذایی بین نیازمندان در فردیس آغاز می شود؛ اظهار داشت: در راستای اجرای فرمایش مقام معظم رهبری(مدظله) در خصوص کمک مومنانه به افراد محروم ومردمی که از شرایط کرونایی آسیب دیدند؛ سپاه و بسیج در کنار سایر دستگاه ها و مردم در این امر  مشارکت کرده و همراه با دیگر شهرهای استان رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه در فردیس آغاز می شود.

سرهنگ احسان علیزاده با اعلام این خبر که تا پایان ماه مبارک رمضان تهیه و توزیع 10 هزار بسته غذایی و بهداشتی در چندین مرحله اجرا خواهد شد؛ افزود: با شناسایی افراد محروم و آسیب دیده از طریق قرارگاه های محلی، پایگاه های بسیج و مساجد در مناطق مختلف، با حفظ کرامت و شأن خانواده ها به صورت محرمانه به دست آنها می رسد.  

وی با بیان اینکه 4 هزارخانواده نیازمند در شهرستان فردیس شناسایی شده است؛ گفت: علاوه بر این  4هزارخانوار تحت پوشش کمیته امداد، 2 هزارخانوار تحت پوشش بهزیستی  از این طرح بهره مند خواهند شد و امیدواریم با مشارکت مردم و جمع آوری کمک های بیشتر بتوانیم بخشی از نیازهای مستمندان را تأمین و جلوه ای از جامعه مهدوی را به نمایش بگذاریم.

،

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز