عرصه تئاتر و نمایش عرصه پویایی و تحرک

لزوم بهره گیری حداکثری از ظرفیتهای عظیم حوزه نمایش و تئاتر

فردیس نیوز- سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فردیس گفت : بهره گیری حداکثری از ظرفیتهای عظیم حوزه نمایش و تئاتر موجب غنا، تعالی و جذابیت حداکثری در حوزه فرهنگ و هنر است .

به گزارش فردیس نیوز ، شمس اله فلاح در جلسه دیدار با فعالان عرصه نمایش و تئاتر شهرستان فردیس اظهار داشت : بحمداله شهرستان فردیس سرشار از استعدادهای بالقوه و بالفعل در عرصه فرهنگ و هنر است و این مهم لزوم بالا بردن تلاش و وظیفه کارگزاران و فعالان این عرصه را موجب میشود .

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فردیس گفت :عرصه تئاتر و نمایش ، عرصه پویایی و تحرک است که هنرمندان با استفاده از جاذبه های این هنر ، باید در خصوص تعالی و انتقال ارزشهای والای اسلامی و ایرانی تلاش کنند .

وی به لزوم تقویت انجمن نمایش شهرستان فردیس اشاره کرد و افزود : با تلاش دلسوزانه مسئولین و اعضای انجمن نمایش فردیس اقدامات خوبی تا کنون صورت گرفته لیکن لازم است که این روند با حضور و مشارکت موثر تمامی هنرمندان نمایش تقویت گردد.

حجه الاسلام فلاح تصریح کرد :باید با تشکیل کمیته های تخصصی در خصوص بهره گیری از ظرفیتهای موجود ضمن انتقال تجربیات پیشکسوتان این عرصه و اهتمام به امر آموزش موجبات ارتقای سطح نمایش شهرستان فردیس فراهم گردد .

در این دیدار که عصر روز چهارشنبه 93/9/26و در دفتر ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فردیس برگزار گردید،جمعی از کارگردانان و سرپرستان گروههای نمایشی فردیس به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند که لزوم بهره گیری بیشتر از سالنهای موجود در شهرستان ، جذب و اختصاص بودجه مستقل ، برگزاری جلسات آموزشی ، زمینه سازی حضور هنرمندان در جشنواره های مختلف، از مهمترین نکات مطرح شده توسط ایشان بود .


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه