عاملان عدم تعیین تکلیف شهردار فردیس به اذهان عمومی پاسخگو باشند
پرینت
#۶٨١۴
98/10/08 يكشنبه 17:07

عاملان عدم تعیین تکلیف شهردار فردیس به اذهان عمومی پاسخگو باشند

فردیس نیوز- عضو شورای اسلامی شهر فردیس گفت: شورا به وظیفه خود در خصوص انتخاب شهردار عمل کرده است.

به گزارش فردیس نیوز، مجتبی قاسمی در نشست امروز شورای اسلامی شهر فردیس که هم اکنون در سالن جلسات جدید در محل ساختمان شورای شهرستان در حال برگزاریست؛ با اشاره به فراخوان انتخاب شهردار پس از استعفای منوچهر غفاری شهردار سابق فردیس، یادآور شد: شورا طی یک فرآیند طاقت فرسا و زمانبر رزومه ۶۰ نفر ثبت نام کننده را مورد بررسی قرار داد و یک نفر را به عنوان شهردار منتخب معرفی کرد که مورد تایید وزارت کشور قرارنگرفت.

عضو پارلمان شهری فردیس افزود: پس از آن بدون هیچگونه اعتراضی نسبت به عدم تایید شهردار منتخب، در مرحله بعدی شورا در مدت یک هفته شهردار را انتخاب کرد اما صورتجلسه انتخاب شهردار به شورا ارسال نشد واین موضوع همچنان بلاتکلیف مانده است.

وی بلاتکلیفی در خصوص شهر را موجب نارضایتی مردم و مخدوش شدن چهره شورا دانست و گفت: شورا وظیفه خود را که انتخاب شهردار بوده در اسرع وقت انجام داده است؛ در حالیکه در اذهان عمومی موضوع به گونه ای است که چهره شورا مخدوش شده و مردم فکر می کنند شورا به وظیفه خود در این خصوص عمل نکرده است.

قاسمی با بیان اینکه در موضوع انتخاب شهردار شورا علیرغم عمل به وظیفه قانونی، مظلوم واقع شده است؛ گفت: مقصران این موضوع در هر جایگاهی اعم از شورا، فرمانداری و حتی وزارت کشور باید به اذهان عمومی پاسخگوباشند.

وی همچنین از رسانه ها خواست تا با انعکاس این موضوعات، نسبت به شفاف سازی و تنویر افکار عمومی اقدام کنند. وی با اشاره به عدم ارائه لایحه متمم بودجه ۹۸ و دفترچه بودجه ۹۹ در ادامه عدم تعیین تکلیف شهردار را آسیبی برای مدیریت شهری دانست.

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری