طی مراسمی با حضور استاندار البرزسومین نمایشگاه بین المللی گل و گیاه کرج افتتاح شد

فردیس نیوز - همزمان با ولادت امام رضا(ع) و با حضور استاندار البرز، سومین نمایشگاه بین المللی گل و گیاه کرج، در محل باغ گلهای پارک شهید چمران افتتاح شد.

به گزارش فردیس نیوز، صبح امروز (یکشنبه) با حضور سیدحمید طهایی استاندار البرز و برخی از مسئولین استانی و شهرستانی و همزمان با ولادت امام رضا (ع) سومین نمایشگاه بین المللی گل و گیاه کرج، در محل باغ گلهای پارک شهید چمران افتتاح شد.

افتتاحیه این مراسم به نیت ولادت هشتمین امام شیعیان، ساعت 8 با تلاوت آیاتی از قرآن کریم و نواخته شدن سرود ملی کشورمان آغاز شد و در ادامه استاد صابر خراسانی در مدح امام رئوف (ع) اشعاری را قرائت نمود.

عباس زارع” مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج ضمن تقدیر از همکاری معاونت ها، سازمانها و مناطق شهرداری کرج برای برگزاری این رویداد بزرگ در حوزه گل و گیاه گفت: نمایشگاه گل و گیاه در حالی برای سومین سال متوالی در محل باغ گلهای پارک شهید چمران برگزار می شود که طی سال گذشته بیش از 300 هزار نفر از شهروندان از نمایشگاه گل و گیاه بازدید و رضایت خود را از برگزاری چنین جشنواره هایی اعلام کردند.

مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج در پایان از تمامی اقشار، نهادها، موسسات و گروه های مختلف دعوت کرد تا از سومین نمایشگاه گل و گیاه کرج بازدید کنند و از جلوه های زیبای ایجاد شده بهره ببرند. در ادامه ی این مراسم عزیز اکبریان نماینده مردم کرج در محلس شورای اسلامی، علی ترکاشوند شهردار کرج و همچنین سیدحمید طهایی استاندار البرز نیز برای حضار سخنرانی نمودند. 

 


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه