طهائی ؛ نمایشگاه دائمی صنایع دستی و گردشگری در استان دایر شود

نمایشگاه توانمندی های روستاییان در عرصه اقتصاد مقاومتی"در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران به مدت یک هفته دایر شد و در این مدت با استقبال خوبی از سوی مردم همراه بود

فردیس نیوز - استاندار البرز نوید داد، هنرمندان صنایع دستی استان در آینده نزدیک می توانند آثار خود را در نمایشگاه دائمی عرضه محصولات در معرض دید عموم بگذارند.

به گزارش فردیس نیوز ،"سیدحمیدطهائی"با همراهی محمدرضارضوی مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری"،در جریان بازدیدی چند ساعته از نمایشگاه توانمندی های روستاییان کشور، در غرفه استان البرز نیز حضور یافت و از تولیدات صنایع دستی، هنری و سوغات روستاییان این استان دیدن بعمل آورد.

وی در جریان این بازدید که با همراهی تعدادی از صنعتگران، هنرمندان و تولید کنندگان نیز همراه بود، نوید داد، در آینده نزدیک با سرمایه گذاری بخش خصوصی، نمایشگاه دائمی صنایع دستی و گردشگری در استان دایر شود.

طهائی تصریح کرد:این نمایشگاه می تواند بخشی از دستاوردهای روستاییان این استان را که تاکنون ناشناخته بود به ظهور بروز رساند.

گفتنی است،"نمایشگاه توانمندی های روستاییان در عرصه اقتصاد مقاومتی"در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران به مدت یک هفته دایر شد و در این مدت با استقبال خوبی از سوی مردم همراه بود.

در حاشیه برگزاری این نمایشگاه آیین های سنتی روستاها از جمله میهمانی های روستایی وعشایری، شبی با قرآن روستایی هر شب برای بازدید کنندگان به نمایش گذاشته شد.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه