طرح شستشوی مخازن زباله مشکین دشت آزمایشی است

میرزایی: تجهیزات اجرای طرح خریداری شود

فردیس نیوز- معاونت خدمات شهری شهرداری مشکین دشت بر ضرورت تأمین تجهیزات مورد نیاز برای حفظ پاکیزگی شهر از جمله ادوات شستشوی مخازن و جاروی مکانیزه تأکید کرد.

به گزارش فردیس نیوز و به نقل از عمومی شهرداری مشکین دشت، حسین میرزایی درخصوص بهره گیری و استفاده از خودروهای استیجاری، جاروی مکانیزه و مخزن شوی(سطل شوی) مکانیزه اظهار داشت: این طرح در راستای خدمات بهینه و مطالبات مردم جهت شستشوی سطل های مکانیزه، رفع بوی نامطبوع آنها و رفت وروب مناسب معابر اصلی شهر اجرا می شود و به صورت آزمایشی برای یک تا دوماه با پیمانکار قرارداد بسته شده است.

وی با تأکید بر ضرورت تأمین تجهیزات مورد نیاز شهرداری در راستای حفظ پاکیزگی شهر افزود: درصورت موفقیت اجرای این طرح و با موافقت مدیریت شهری نسبت به خرید این تجهیزات مهم واساسی اقدام خواهد شد. ادوات مورد نیاز این امر در تمام شهرهای پیشرفته استفاده می شود

معاونت خدمات شهری شهرداری مشکین دشت با اشاره به اظهار نظر شهروندان درخصوص جاروی مکانیزه قدیمی شهرداری گفت: این جارو کیفیت مناسبی نداشت و دارای استهلاک وسر وصدای زیاد بود که موجب اعتراض شهروندان شده بود، در چند سال  گذشته این جارو فروخته و شاسی ماشین آن به خودرو زباله تبدیل شد.

میرزایی از شهروندان خواست تا با قراردادن زباله خارج از منزل رأس ساعت 9، شهرداری را در امر حفظ شهر از بوی نامطبوع و آلودگی های ناشی از تجمع زباله همراهی کنند.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه