ضرورت تصویب لایحه بودجه در شورای فردیس
پرینت
#۵٣٢۶
96/08/10 چهارشنبه 03:18

ضرورت تصویب لایحه بودجه در شورای فردیس

جمع آوری زباله های فردیس با افزایش 25 درصدی قرارداد به پیمانکار شهرداری کرج پیشنهاد می گردد

فردیس نیوز - سخنگوی شورای اسلامی فردیس با تأکید بر ضرورت ارائه لایحه بودجه  توسط شهرداری برای تصویب به شورا گفت: عدم ارائه و تصویب لایحه بودجه مانع از انجام بسیاری از اقدامات از جمله اقدامات عمرانی و برگزاری مناقصه برای جمع آوری زباله های شهر شده است.

به گزارش فردیس نیوز، افراسیاب بیچرانلو با تشریح مصوبات بیست و دومین جلسه رسمی شورای فردیس که صبح امروز سه شنبه نهم آبانماه برگزار شد گفت: در این نشست ضمن بررسی مصوبات کمیسیون انطباق فرمانداری، 2 نفر عضو کمیسیون ماده 100 مجددا انتخاب شدند.

وی ضمن اشاره به بررسی لایحه ارزش معاملاتی و تعرفه های ساختمان ها و املاک  در صحن شورا از طرح و پذیرش تعرفه های مصوب در" آیین نامه ارزش معاملاتی و تعرفه های ساختمان ها و املاک  کرج" در شورای شهر فردیس خبر داد و افزود: با توجه به اینکه این طرح اخیرا و در شهریورماه جاری توسط شورای شهرکرج تصویب شده و همچنین با عنایت به لزوم برگزاری کمیسیون ماده 100 در راستای پاسخگویی و تسریع در رفع مشکلات مردم، این آیین نامه برابر تبصره 11 قانون شهرداری ها در شورای فردیس مطرح و مورد تصویب قرار گرفت.

سخنگوی شورای اسلامی شهر فردیس موضوع تنظیف معابر و جمع آوری زباله های شهری را از جمله موارد مطروحه در نشست امروز شورا بیان کرد و گفت: با توجه به نزدیکی اتمام زمان تعهد پیمانکار شهرداری کرج در این خصوص و به دلیل عدم تصویب بودجه و عدم امکان برگزاری مناقصه در مهلت باقیمانده، اقدام به تمدید قرارداد با پیمانکار شهرداری کرج با افزایش 25 درصدی قرارداد موجود، در مراحل بررسى و تصویب شوراست.

بیچرانلو عدم ارائه لایحه بودجه  توسط شهرداری برای تصویب به شورا را مانعی برای انجام بسیاری از امور شهری دانست و خواهان تسریع در روند ارائه و تصویب لایحه بودجه در صحن شورا شد.

وی از تصویب لایحه  آماده سازی ساختمان جدید معاونت خدمات شهری شهرداری واقع در جاده شهریار جهت نقل و انتقال شهرداری منطقه 2 با هزینه 160میلیون تومان خبر داد.

سخنگوی شورای اسلامی شهر فردیس گفت: همچنین لایحه تکمیل بودجه 2.5 میلیارد تومانی شهرداری جهت تکمیل پروژه مصلای امام خمینی فردیس بصورت دو فوریت در صحن علنی شورا مطرح شد که دوفوریت آن مورد موافقت اعضا قرار نگرفته و برای بررسی بیشتر به کمیسیون های عمران و بودجه شورا ارجاع داده شد.

وی با بیان اینکه  لایحه 2.5 میلیاردی جهت تکمیل پروژه مصلای امام خمینی فردیس در شورای کرج به تصویب رسیده است افزود: طبق این لایحه شهرداری موظف  به پرداخت يك ميلياردو دويست و پنجاه میلیون تومان بصورت نقدی و همین مبلغ بصورت تهاتری به پروژه مصلای امام خمینی فردیس شده است.

بیچرانلو گفت: از مجموع این مبلغ يك ميليارد و پنجاه و يك میلیون تومان جهت تکمیل پروژه مصلا پرداخت شده که مبلغ 650 میلیون تومان از توافق مورد نظر توسط شهرداری کرج از محل بودجه فرديس قبل از استقلال شهرداری این شهر پرداخت کرده و مبلغ 450 میلیون تومان نیز در زمان سرپرستی مهندس غفاری توسط  شهرداری فردیس پرداخت شده است.

وی افزود: بکارگیری 2 نفر مشاور متخصص در امور شورا و شهرداری و مشاور حقوقی به منظور بررسی حقوقی پیشنهادات و لوایح شورا مورد موافقت اعضا  قرار گرفت.

سخنگوی شورای اسلامی شهر فردیس گفت: طبق مصوبه کمیسیون خدمات شهری و تصویب آن در صحن علنی شورا شهرداری موظف شد  لیست کامل دکه های روزنامه فروشی سطح شهر به پیوست قراردادهای مربوطه را به شورا تقدیم نماید.

وی در پایان از برگزاری ششمین جلسه هیئت رئیسه شورا برای پیگیری تکمیل تجهیزات مورد نیاز دفاتر شورا به منظور پاسخگویی بهتر به ارباب رجوع خبر داد و افزود: این نشست به دلیل عدم وجود اثاثیه مورد نیاز و عدم وجود سازو کار لازم اداری در دفتر رئیس شورا به روی موکت برگزار شد. و با تأمين تجهیزات فوق، امکان ملاقات حضورى اعضای شورا با ارباب  رجوع  فراهم خواهد شد.  

 

1 دیدگاه

97/11/07 يكشنبه 12:36
[1] فرهاد:

با تشکر از زحمات جناب آقای مهندس بیچرانلو جهت دید مثبت به جوانان

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
آقای وحیدی، برنامه ای برای رفتگران فردیس دارید؟! آقای وحیدی، برنامه ای برای رفتگران فردیس دارید؟!
به رفتگران که زحمتشان دیده نمیشود توجه ویژه داشته باشید
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
تیم اقتصادی البرز مسلط و قوی عمل می کند تیم اقتصادی البرز مسلط و قوی عمل می کند
شهبازی : رونق اقتصادی و امنیت سیاسی البرز را با جدیت دنبال می کنیم ...
اتحاد مسئولان برای نیل به توسعه  البرز و ایجاد آرامش اتحاد مسئولان برای نیل به توسعه البرز و ایجاد آرامش
گشایش برخی از تنگناهای البرز نیازمند تدبیر ملی است ...
تأکید سرپرست استانداری البرز ؛ تأکید سرپرست استانداری البرز ؛
تعیین تکلیف بیمارستان امام خمینی (ره) در اسرع وقت ...
ضرورت تشکیل کارگروه فرعی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در شهرستان های البرز ضرورت تشکیل کارگروه فرعی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در شهرستان های البرز
شهبازی: برای سرمایه گذاری بخش خصوصی فرش قرمزی از حمایت پهن کنیم ...
راه برون رفت از تنگناهای اقتصادی راه برون رفت از تنگناهای اقتصادی
توسعه صادرات غیر نفتی و اتکا به اقتصاد مقاومتی ...
معاون استاندار البرز مورد تأکید قرار داد: معاون استاندار البرز مورد تأکید قرار داد:
اهمیت فناوری و فعالیت استارتاپ ها در توسعه کشورها ...
درنشست هم اندیشی مجمع نمایندگان  استان البرز با اداره کل کتابخانه های عمومی تأکید شد؛ درنشست هم اندیشی مجمع نمایندگان استان البرز با اداره کل کتابخانه های عمومی تأکید شد؛
لزوم همکاری همه ارگان ها و ادارات استان با کتابخانه های عمومی در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی ...
پیگیری توسعه فرودگاه بین المللی پیام؛   پیگیری توسعه فرودگاه بین المللی پیام؛
در پنجمین نشست کارگروه توسعه فرودگاه پیام ...