ضرورت تشکیل کارگروه فرعی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در شهرستان های البرز

شهبازی: برای سرمایه گذاری بخش خصوصی فرش قرمزی از حمایت پهن کنیم

فردیس نیوز - سرپرست استانداری البرز گفت: تشکیل کارگروه فرعی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در شهرستان های البرز مورد تاکید است چراکه فرمانداران بعنوان نمایندگان دولت در شهرستان ها با اختیارات خود می توانند در این راستا نقش آفرین باشند.

به گزارش فردیس نیوز، عزیزاله شهبازی با اشاره به اینکه طبق اظهارات مدیر کل صمت استان مبنی بر اینکه تاکنون 248 میلیارد تومان تسهیلات در قالب ستاد تسهیل و رفع موانع تولید اعطا شده، افزود: در این راستا استان البرز همچنان در جایگاه اول کشور قرار دارد.

وی ادامه داد: بانک ها بنگاه های اقتصادی هستند که در زمینه های مختلف کار می کنند بنابراین انباشت پرونده های اعطای تسهیلات را نمی توان تنها از جانب آنها دید بلکه گاهی عدم توجیه مناسب طرح ها و پیگیری نکردن به موقع آنها موجبات این امر را فراهم م یکند.

سرپرست استانداری البرز گفت: اقدامات برخی بانک ها در حوزه تسهیل و رفع موانع تولید و ایجاد بسترهای اشتغال بسیار خوب و قابل تقدیر است که انتظار می رود این روند ادامه داشته باشد.

وی با ابراز خرسندی از عملکرد فرمانداران و مدیران دستگاه های ذیربط در راستای رونق تولید، افزود: باید طرح ها و برنامه ها با اهتمام ویژه تا رسیدن به تسهیلات و ایجاد شغل دنبال شوند.

شهبازی با تاکید بر ضرورت تقویت صنایع کوچک و متوسط استان، اضافه کرد: اشتغال های ایجاد شده در حوزه های مختلف باید توسط کارگروهی تخصصی مورد بررسی قرار گرفته و آمار دقیقی ارائه شود.

وی با تأکید بر لزوم همراهی بیشتر مدیران بانک ها گفت: باید تدابیری اتخاذ شود که تسهیلات مصوب در قالب ستاد تسهیل و رفع موانع تولید البرز جذب و بهره برداری شود.

سرپرست استانداری البرز افزود: تشکیل کارگروه فرعی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در شهرستان های البرز مورد تاکید است چراکه فرمانداران بعنوان نمایندگان دولت در شهرستان ها با اختیارات خود می توانند در این راستا نقش آفرین باشند.

وی با اشاره به اهمیت بخش خصوصی و سرمایه گذاری در استان، عنوان کرد: بر این اساس باید برای سرمایه گذاران فرش قرمزی از حمایت های لازم پهن کنیم.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه