صدور 2300 مجوز تاسیس واحد تولیدی در کرج

البرز دومین تولیدکننده فاکتور 7 در دنیا

فردیس نیوز - معاون ‌سازمان صنعت، معدن و تجارت البرز با بیان اینکه ۲ هزار و ۳۰۰ جواز تاسیس در کرج صادر شده است، گفت: بیش از ۵۰ درصد از جوازهای صادر شده از پیشرفت فیزیکی خوبی برخوردار هستند .

به گزارش فردیس نیوز ، رامین ربیعی در جلسه شورای اداری شهرستان کرج که عصر دیروز در محل استانداری البرز با حضور نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مدیران دستگاه‌های اجرایی برگزار شد، اظهار داشت: استان البرز به حمایت همه جانبه نیاز دارد.

وی با بیان اینکه حدود 40 درصد صنعت استان البرز در شهرستان کرج واقع شده است، افزود: باید نگاه ویژه‌‌ای در بخش‌های مختلف توسعه‌ای مباحث زیست محیطی و مواردی از این دست به شهرستان کرج داشته باشیم.

معاون برنامه‌ریزی سازمان صنعت و معدن البرز با تاکید بر اینکه 2 هزار و 300 جواز تاسیس واحد تولیدی در شهرستان صادر شده است، خاطرنشان کرد: 129 طرح توسعه در شهرستان وجود دارد.

وی تصریح کرد: بیش از 50 درصد از مجوزهای صادر شده از پیشرفت فیزیکی خوبی برخوردار هستند که این امر به سبب وجود ظرفیت بالای استان و شهرستان کرج است.

ربیعی با بیان اینکه در سطح شهرستان کرج و استان البرز صنایع غذایی و دارویی پیش‌رو وجود دارد، تصریح کرد: 80 درصد از تنوع صنعتی در استان و شهرستان کرج وجود دارد.

معاون برنامه‌ریزی سازمان صنعت و معدن البرز با اشاره به  اینکه البرز دومین تولیدکننده فاکتور 7 در دنیا است، یادآور شد: 70طرح‌صنعتی بسیار مهم در شهرستان کرج و استان البرز وجود دارد که 25 طرح بالای 50 درصد پیشرفت فیزیکی دارند و برای اخذ تسهیلات آماده شده‌اند.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه