صدای شما

چند تا تیر برق بزرگ اوایل سال در ابتدای بلوار نصب کردند که انگار می خواستند بگویند داریم کار می کنیم!
٩۴/٠٧/٠٧ سه شنبه ١٧:١٠
کد خبر: ٢٨٢٣

فردیس نیوز- جمعی از ساکنین بلوار شهرک ناز فردیس با ارسال نامه ای به دفتر فردیس نیوز خواستار رسیدگی عاجل مسئولین به معضل روشنایی این بلوار با آغاز فصل مدارس و سرما شدند.

به گزارش فردیس نیوز، در این نامه آمده است: 

سلام عليكم
با صلوات بر محمد و آل محمد (ص) و بااحترام به استحضار مي رساند ، ما ساكنين مجتمع مسكوني 96 واحدی سهند و 3 مجتمع مجاور كه در مجموع با جمعيت بالاي 1600 نفر که ساكن بر بلوار اصلي نيز مي باشيم.

 بارها و بارها پيگير روشنايي بلوار اصلي فلكه پنجم به سمت شهرك ناز (تقاطع قريشي) بوده ايم ولي متاسفانه با توجه به اين امر كه اين بلوار جزو بلوار هاي پر رفت و آمد بوده و روزانه هزاران انسان با سنين متفاوت اين مسير را پيمايش مي كنند، فاقد هرگونه روشنايي مي باشد كه اين امر باعث مي شود در زمان هاي تاريك بسياري از ساكنين در اثر تصادف مجروح و يا مرحوم گردند .

هرچند مسئولین قولهای فراوانی بابت رفع مشکل روشنایی آن را داده اند( از جمله فرماندار سابق فردیس، شهردار منطقه3، آقای وحیدی عضو شورای شهر، شهردار کرج و رییس اداره برق فردیس) اما با گذشت چندین سال هنوز اتفاق خوشایندی برای این بلوار نیفتاده است.

البته چند تا تیر برق بزرگ اوایل سال در ابتدای بلوار نصب کردند که انگار می خواستند بگویند داریم کار می کنیم!نه تنها ادامه ندادند بلکه همان ها هم روشن نمی شوند.

و در آخر باید یادآوری کنم که در خبرهای گوناگون اعلام شده بود که شهرداری و اداره برق تفاهم نامه ای برای روشن شدن اینگونه بلوارها امضا کردند که بلوار شهرک ناز اولین پروژه آن خواهد بود.

با تشکر از همه زحمتکشان مردم


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه