صاعقه پلیس فردیس بر سرمجرمان مواد مخدر
پرینت
#۶٧١١
98/08/19 يكشنبه 13:39

صاعقه پلیس فردیس بر سرمجرمان مواد مخدر

طرح صاعقه در فردیس آغاز شد

فردیس نیوز-  فرمانده انتظامی شهرستان فردیس از اجرای طرح صاعقه در مناطق مختلف این شهرستان در راستای پاکسازی منطقه از وجود سارقان، مالخران و خرده فروشان مواد مخدر خبر داد.

به گزارش فردیس نیوز، سرهنگ "بیژن جنتی" با بیان اینکه پلیس در اجرای طرح های پاکسازی مصمم است؛ گفت: بی تردید جرایم و ناهنجاری ها در موقعیت مکانی خاص  و تبدیل برخی  مناطق به جزیره جرم،  فضای اجتماعی برای رشد و گسترش خرده فرهنگ جرم مستعد خواهد شد و در صورت عدم توجه به این امر، جرایم به سایر مناطق نیز گسترش خواهد یافت .

وی افزود : پلیس شهرستان فردیس به دنبال درخواست های مردمی در مناطق مختلف شهرستان به ویژه اهالی منطقه شهرک ناز، در خصوص رفع مشکلات امنیتی این منطقه و با هدف جلوگیری از شکل گیری کانون ها و بسترهای جرم، طرح صاعقه یک را به اجرا درآورد .

رئیس پلیس شهرستان فردیس گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون بیش از 20 طرح حجمی در منطقه شهرک ناز این شهرستان اجرا شده است و در ایام باقی مانده از سال نیز پاکسازی مناطق آلوده با قدرت و قاطعیت ادامه خواهد داشت.

وی خاطر نشان کرد: در این طرح ضربتی که در 24 ساعت گذشته به اجرا گذاشته شد تعداد زیادی سارق و خرده فروش مواد مخدر دستگیر شد و معتادان متجاهر نیز از سطح پارک های و تفرج گاه های این شهرستان جمع آوری و تحویل مراکز ترک اعتیاد مجاز شدند.

سرهنگ جنتی با بیان این که فرماندهی انتظامی شهرستان فردیس در اجرای طرح های پاکسازی مصمم است؛ تصریح کرد: پلیس با قاطعیت تمام با هنجارشکنان و مخلان نظم و امنیت عمومی برخورد می کند و اجازه نخواهد داد که  آسایش و آرامش مردم سلب شود.

فرمانده انتظامی شهرستان فردیس در پایان با بیان اینکه اجرای طرح های محله محور صاعقه به صورت مستمر ادامه خواهد یافت، گفت: شهروندان با مشارکت و همکاری در اجرای طرح های پاکسازی و ارتقاء امنیت، پلیس را یاری کرده و هرگونه موارد مشکوک را از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند.

،

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
صدای شما تلگرام کانال خبری
پر بازدید ها

    آخرین اخبار البرز