شکوه مقاومت در تجمع بزرگ بسیجیان شهرستان فردیس

سرهنگ تاجی: اصلی ترین ماموریت بسیج، استکبارستیزی است

فردیس نیوز - تجمع بزرگ بسیجیان شهرستان فردیس با عنوان" شکوه مقاومت" با حضور مسئولین، خانواده های شهدا و ایثارگران و جمع کثیری از بسیجیان پیش از ظهر امروز در محل مسجد جامع المهدی فلکه چهارم فردیس برگزار شد.

به گزارش فردیس نیوز، در این مراسم جانشین فرمانده سپاه ناحیه امام رضا (ع) ضمن تبریک روز بسیج گفت: بسیج شجره طیبه و یادگار بنیانگذار انقلاب اسلامی،امام خمینی(ره) بوده و یادآور عمل مسئولیت گرایانه ،ایثارگرانه و تلاش های مجاهدانه بسیج در همه صحنه های پیشرفت کشور ازجمله دفاعی، امنیتی، سازندگی و اقتصادی است .

سرهنگ دوم پاسدار محمد تاجی با بیان اینکه امروز اصلی ترین ماموریت بسیج، استکبارستیزی، نه در قالب یک شعار ، بلکه در میدانی گسترده متجلی می شود اظهار داشت: در بُعد فرهنگی اعتقادی با توجه به  اصلی ترین تهدیدهای دشمن برای  تضعیف باورها و اعتقادات مردم بویژه نسل جوان، بسیج با نصب العین قرار دادن و جذب حداکثری جوانان در جبهه های فرهنگی و هنری و با سلاح هنر به مقابله با دشمن پرداخته است.

وی به تلاش دشمن در جلوگیری از پیشرفت علمی کشور از طریق مشغول کردن دانشگاه ها به مسائل انحرافی اشاره کرد و افزود: برای مقابله با این حربه دشمن، جوانان مؤمن بسیجی پرچمدار پیشرفت علمی کشور بوده و رسیدن به قله های علمی را در دستور کار خود قرار داده اند.

جانشین فرمانده سپاه فردیس با بیان اینکه استکبار جهانی با راه اندازی جنگ بی امان اقتصادی در صدد رسیدن به اهداف سیاسی است گفت: در حوزه اقتصادی، مقابله با دشمن، نیازمند یک طرح عملیاتی و دقیق است که در سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی متبلور است. وی تصریح کرد: بسیج آمادگی خود را برای همکاری همه جانبه با دولت و سایر نهادها در راستای اجرای این طرح کلیدی اعلام کرده و معتقد است پیروزی در این میدان نیز در سایه حضور مردم در صحنه به معنای واقعی میسر خواهد بود.  

سرهنگ تاجی در حوزه دفاعی امنیتی، امنیت پایدار جمهوری اسلامی ایران در منطقه آشوب زده غرب آسیا را یک مدل قابل تحسین در ایجاد و تثبیت امنیت دانست و سهم بسیجیان در تامین این امنیت، قابل توجه ذکر کرد. وی افزود: تفکر و روحیه  بسیجی استکبار جهانی را زمینگیر کرده و این تفکر اکنون از فلسطین تا یمن را تحت تاثیر خود قرار داده و زمینه را برای تشکیل بسیج مستضعفان جهان علیه استکبار جهانی فراهم کرده است.

وی در بخش دیگری از سخنانش، تلاش و حضور فعال بسیجیان در قالب طرح های کرامت، شهید رهنمون، گروه های جهادی، بهنام محمدی ، همراه با کشاورز، رضویون و غیره شایسته تقدیر دانست.

گفتنی است در این مراسم علاوه بر اجرای برنامه های فرهنگی، از بسیجیان نمونه در بخش ها و پایگاه های مختلف بسیج شهرستان فردیس تقدیر به عمل آمد.

 

عکس از: سید ابراهیم حسینی

 

 

 

 


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه