شورای هماهنگی مدیران زیرمجموعه اداره کار فردیس تشکیل شد

اجرای قانون بیمه بیکاری بصورت الکترونیک در فردیس

فردیس نیوز- نشست شورای هماهنگی مدیران زیرمجموعه تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان فردیس باهدف بررسی واتخاذ تصمیمات برای رفع مشکلات بیکاری و تامین رفاه نیروی کار با حضور فرماندار، معاونین و مسئولان دستگاه های ذیربط در فرمانداری برگزار شد.

به گزارش فردیس نیوز، رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان فردیس با اشاره به ادغام چندین دستگاه در مجموعه وزارت کار گفت: این دستگاه به بزرگترین و پرمخاطب ترین وزارتخانه کشور تبدیل شده ، بنابراین هماهنگی و یکپارچگی و مدیریت همراه در این دستگاه از  اهمیت ویژه ای برخوردار است.

وی افزود: برای اولین بار در استان البرز شهرستان فردیس پیشگام، شورای هماهنگی ادارات زیرمجموعه با ریاست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان فردیس تشکیل شد.

بهنام بهداروند هدف از تشکیل شورای هماهنگی ادارات زیرمجموعه تعاون،کار و رفاه اجتماعی را شناسایی ظرفیتهای مشترک، تعیین وظایف  و هماهنگی در اجرای آن،بهره گیری از توان اعضا در پیشبرد اهداف،  سیاست گذاری و تصمیم گیری مشترک در حوزه مقررات این دستگاه دانست.

وی با اعلام این خبر که در این نشست با هماهنگی اعضای این شورا اجرای قانون بیمه بیکاری بصورت الکترونیک تصویب شد گفت: از مزایای اجرای این طرح که از چندی قبل در شهرستان اجرا شده و در این نشست به صورت رسمی تصویب شد، صرفه جویی در مصرف کاغذ، وقت و هزینه اضافی، جلوگیری از سردرگمی و رفت و آمد متقاضی و سرعت در انتقال پرونده بین تامین اجتماعی و اداره کار خواهد بود.

رئیس اداره کار فردیس هم افزایی دستگاه ها را در پیشبرد اهداف این شورا مؤثر دانست و گفت: طبق مصوبه این شورا همایش بزرگ آسیبهای اجتماعی حوزه اعتیاد در جامعه کارگری فردیس با مشارکت ادارات بهزیستی و تعاون، کار و رفاه شهرستان برگزار خواهد شد.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه