شهروندان برای جلوگیری از شیوع کرونا در منزل بمانند

فردیس نیوز- مدیرکل مدیریت بحران استان البرز از شهروندان تقاضا کرد که برای جلوگیری از راهبندان و ترافیک در مسیرهای پرتردد شهر و  نیز جلوگیری از شیوع بیماری کرونا، در منزل بمانند و به جز در موارد ضروری از خانه خارج نشوند.

به گزارش فردیس نیوز، محمدرضا فلاح نژاد گفت: طبق پیش بینی هواشناسی بارش باران در مناطق مختلف استان از دیشب شروع شده و تا اواخر پنجشنبه (هشتم اسفند) ادامه دارد.

وی ادامه داد: پیش بینی می‌شود طی این چند روز بین ۳۰ تا ۶۰ میلیمتر بارندگی در استان داشته باشیم.

وی توضیح داد: ۱۲۳ نقطه در استان شناسایی شده که در صورت بارش باران امکان آبگرفتگی آنها وجود دارد به همین دلیل با دهیاران و شهرداران هماهنگی لازم صورت گرفته تا اقدامات لازم برای بازگشایی این مسیرها را صورت دهند.

وی با بیان اینکه پیش بینی می‌شود اوج بارندگی این هفته ظهر امروز (شش اسفند) اتفاق بیافتد، گفت: از شهروندان تقاضا می‌شود هم  برای جلوگیری از راهبندان و ترافیک در مسیرهای پرتردد شهر و هم جلوگیری از شیوع بیماری کرونا در منزل بمانند و به جز در موارد ضروری از خانه خارج نشوند.

فلاح نژاد توضیح داد: در حال حاضر همه دستگاه‌های خدمات رسان استان در آماده باش قرار دارند تا در صورت وقوع سیلاب در کوتاه‌ترین زمان ممکن اقدامات لازم برای بازگشایی مسیر را انجام دهند.

منبع: ایسنا

 


1 دیدگاه
[1] شهاب بیگلری - 99/01/05 سه شنبه 01:04
بسیارعالی.برای گرفتن شربت متادن وترک موادچطوربایداقدام کنیم؟ - پاسخ
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه