شهردار مشکین دشت معارفه شد

فردیس نیوز طی مراسمی با حضور مدیر کل و معاون شهری و شورای استانداری البرز، فرماندار فردیس، امام جمعه ، اعضای شورا و پرسنل شهرداری مشکین دشت ، محبوب فروزنده  با حکم استاندار البرز رسما بعنوان شهردار مشکین دشت معرفی شد .

به گزارش فردیس نیوز ، در این مراسم فرماندار فردیس ضمن تسلیت ایام شهادت فاطمه زهرا  (س) و تبریک ایام نوروز انتخاب فروزنده به سمت شهردار مشکین دشت را یک تصمیم ارزشمند از سوی استانداری خواند و افزود : محبوب فروزنده می تواند به عنوان یک بسیجی  پرتلاش و با تجربه در جهت عمران و آبادانی مشکین دشت و خدمت به مردم شریف این منطقه مؤثر بوده و رسیدن به این هدف نیازمند تعامل سازنده با مدیران استان و شهرستان و همکاری این عزیزان است .

مهندس مهرور تشکراز صفر خانلو شهردار و شور گشتی سرپرست سابق شهرداری مشکین دشت گفت : این عزیزان با جدیت تمام در مدت تصدی خود در  راستای خدمت به مردم شریف مشکین دشت و آبادانی این منطقه خدمات بسیار ارزنده ای را ارائه نموده اند که شایان توجه و تقدیر است .

فرماندار فردیس در این مراسم بخشدار مشکین دشت را که روز گذشته در فرمانداری فردیس معارفه شده بود ، به حضار معرفی کرد و برای مدیران جدید آرزوی موفقیت و سربلندی کرد .

در ادامه مراسم امام جمعه مشکین دشت نیز با تاکید بر فرمایش ائمه اطهار در خصوص رسیدگی هر کس  به اعمال خود افزود: این رسیدگی موجب شناخت نقاط ضعف و قوت انسان شده و موجبات جبران کاستیها فراهم می شود .

وی مسئولیت را در نزد مسئولان و مدیران امانت خواند و گفت :  مسئولیتها گذراست و تنها عمل صالح و شایسته ای ماندگار است که رنگ اخلاص داشته و برای رضای خدا و خدمت به خلق او باشد .

حجت الاسلام قدوسی با اشاره به سخنان علی (ع) در خصوص اخلاق مداری و مردم داری به مالک اشتر گفت : مدیران ما باید اخلاق اسلامی را سرلوحه کارشان قرار داده و با مردم مأنوس باشند تا مردم به راحتی با آنها ارتباط داشته و مشکلات و نیازهای خود را مطرح کنند .

در این نشست مدیر کل شورا و شهرداری استانداری البرز  نیز با تأکید بر عملکرد درست توسط مسئولین گفت : مسئولیت در نظام اسلامی طعمه نیست عملکرد صحیحی است که منتهی به اهداف ارزنده در راستای خدمت به جامعه و رضای خداست .

وی اتحاد بین مسئولین را تنها راه رسیدن به هدف و اختلاف را تنها مانع رسیدن به آن عنوان کرد و گفت : مسئولین باید فرصت مسئولیت را قدر دانسته و با مردم بوده و برای مردم خدمت کنند علی الخصوص در شهرداری هاکه ما  بطور مستقیم و بدون واسطه از مردم حقوق می گیریم و آنها ولی نعمت ما هستند این رابطه باید بهتر  باشد .

البرزی در خصوص انتخاب فروزنده به سمت شهردار مشکین دشت  گفت : محبوب فروزنده یک مدیر بسیجی و پایبند به اخلاق و  ارزشهای اسلامیست که به پیشنهاد شورای شهر مشکین دشت و  تأیید معاونت هماهنگی امور استانداری ، با اتمام دوران سرپرستی شورگشتی با حکم استاندار محترم البرز برای این سمت انتخاب شد که امیدوارم با همکاری مسئولین شهری ، اعضای شورا و پرسنل شهرداری مشکین دشت و با استفاده از تواناییها و تجارب گذشته بتواند در این سمت خدمتگزار خوبی برای مرم باشد .

در پایان پس از قرائت حکم توسط البرزی و  اهدایه دو هدیه گرانبهای قرآن و قانون از سوی استانداری محبوب فروزنده رسما شهردار مشکین دشت شد .

لازم به ذکر است محبوب فروزنده قبل از احراز این سمت ، مدیریت کل حراست استانداری البرز را برعهده داشت .

 


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه