شهردار مشکین دشت: آمادگی کمک به راه اندازی خانه جوان و استارتاپ را داریم
پرینت
#۶٣١۴
98/01/27 سه شنبه 10:08

شهردار مشکین دشت: آمادگی کمک به راه اندازی خانه جوان و استارتاپ را داریم

فردیس نیوز- عزیزی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان با همراهی سمن های استان البرز و شهرستان فردیس به مناسبت هفته جوان با شهردار مشکین دشت دیدار و از نگاه مثبت مدیریت شهری و حمایت های شهردار مشکین دشت از برنامه های ورزش و جوانان  تشکر کردند.

به گزارش فردیس نیوز، در این نشست صمیمانه که روز گذشته انجام شد، علاوه بر تشریح برنامه های هفته جوان توسط عزیزی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان، حاضران به بیان برخی مشکلات مشکین دشت پرداخته و تلاش برای رفع آنها را از شهردار تقاضا کردند.

شهردار مشکین دشت نیز با بیان شرحی از اقدامات انجام شده توسط شهرداری در سال گذشته گفت: در سال ۹۷ با تلاش همکارانم در مجموعه شهرداری بودجه و متمم آن محقق شد و شهرداری توانست ۳ برابر سال ۹۶ جواز ساخت صادر کند. ضمن اینکه صدور جواز ۱۶۰ هزار متر مربع دیگر نیز در حال انجام است.

سید جعفر موسوی افزایش صدور جواز را زمینه ساز تحول در  ساخت و ساز ذکر کرد و افزود: این امر  در رونق اقتصاد و اشتغال در منطقه موثر خواهد بود و امیدواریم  با دستیابی به اهداف مورد نظر، سال ۹۸ سال اجرای پروژه های عمرانی برای مشکین دشت باشد.

وی در پاسخ به درخواست جوانان برای رسیدگی به مشکلات شهرک بعثت به ویژه در حوزه فرهنگی، گفت: با توجه به الحاق شهرک شهید رستمی به مشکین دشت، حد فاصل این شهرک با شهرک بعثت، در زمینی به مساحت ۴۱ هزار متر که در حال توافق با مالک آن هستیم، پیوست فرهنگی در نظر گرفته شده است. کتابخانه بعثت که در گذشته کلنگ خورده و رها شده، در حال حاضر  ۶۰۰ میلیون تومان اعتبار دارد و در صورت واگذاری به پیمانکار، احداث آن آغاز می شود. همچنین برای تسهیل در تردد اهالی این شهرک، مجوز احداث کمربندی در حاشیه کانال خیابان شهید زارع و اتصال آن به کانال فردیس و معبر شهرک بعثت از سازمان  آب منطقه ای در حال پیگیری است.  

شهردار مشکین دشت با اشاره به خواسته جوانان در خصوص تعیین تکلیف ساختمان نیمه کاره کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، اظهار داشت: در این راستا طی مذاکراتی که  با مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان البرز  انجام شد، در صورت عدم اقدام در مهلت زمانی تعیین شده،  نسبت به بازپس گیری این ملک اقدام خواهیم کرد.

وی وجود سمن های فعال استان البرز با حضور جوانان مستعد در مشکین دشت را ظرفیت ارزشمندی برای این شهر دانست و افزود: جوانان این شهر با افق فکری نو و خلاقانه برای نهادینه سازی فرهنگ رعایت قانون، انضباط اجتماعی و ترافیکی در جامعه کمک حال شهرداری باشند.

موسوی حمایت از جوانان به عنوان سرمایه های ارزشمند نظام اسلامی را وظیفه مسئولان دانست و گفت: مدیریت شهری مشکین دشت  آمادگی کمک به راه اندازی خانه های جوان و استارتاپ در این شهر را دارد.  

گفتنی است در این نشست انصاری عضو مجمع ملی جوانان کشور به دلیل حمایت های ویژه موسوی شهردار مشکین دشت از جوانان، وی را  برترین شهردار البرز از نگاه مجمع جوانان استان خواند.

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش  برای اولین بار در البرز؛ ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش برای اولین بار در البرز؛
راه اندازی ۴ سامانه الکترونیکی در جهت تسهیل در امور فرهنگیان ...
ضرورت  توجه ویژه به موضوع سرویس مدارس	ضرورت توجه ویژه به موضوع سرویس مدارس
سرویس مدارس می تواند یک کلاس فرهنگی باشد ...
سیل مهربانی همکلاسی های البرز برای کمک به دانش آموزان لرستان سیل مهربانی همکلاسی های البرز برای کمک به دانش آموزان لرستان
قاسمی: با سیل مهربانی و سد دانایی با مشکلات مقابله می کنیم ...
بارش های امسال و تغییر  وضعیت در حوزه منابع آبی کشور بارش های امسال و تغییر وضعیت در حوزه منابع آبی کشور
کولیوند: سیل کمک های مردمی به سیل زدگان، نتیجه همبستگی ملت ایران است ...