شهردار فردیس در اوج کمبود ها وارد شد!
پرینت
#۶٨٣٨
98/10/18 چهارشنبه 14:56

شهردار فردیس در اوج کمبود ها وارد شد!

خروج برخی از حضار به دلیل کمبود جا!

آقانوری/  طی حکمی از سوی وزیر کشور محمد خسروزاده به عنوان شهردار جدید فردیس معرفی شد.

به گزارش فردیس نیوز، با حکم عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور، طی مراسمی با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز، امام جمعه، فرماندار، مسئولان دستگاه های اجرایی و برخی کارکنان شهرداری های فردیس و مشکین دشت، محمد خسروزاده به عنوان شهردار فردیس معرفی شد.

خسروزاده شهردار جدید فردیس سابقه معاونت و جانشین معاونت شهرسازی، دبیر ستاد احیا و نوسازی و بهسازی شهرداری منطقه 14 تهران، نمایندگی سازمان نوسازی شهر تهران، شهرداری ناحیه دو منطقه پنج شهرداری تهران، معاونت شهردار ناحیه چهار منطقه پنج تهران و بسیاری سوابق دیگر را در کارنامه خود دارد.

پس از استعفای منوچهر غفاری اولین شهردار فردیس، شورای اسلامی شهر فردیس پس از انتخاب مسعود نجفی به عنوان سرپرست شهرداری، طی فراخوانی با بررسی رزومه 60 کاندیدا، مهدی فاطمی را به عنوان شهردار فردیس انتخاب کردند که مورد تأیید وزارت کشور قرار نگرفت.

از بین 3 کاندیدا نجفی، بهمنی و خسروزاده، در مرحله بعدی انتخاب شهردار و روز 22 مهرماه سال جاری ، محمد خسروزاده با 5 رأی به عنوان شهردار فردیس انتخاب شد. اما با اختلافات بین اعضای شورا، موضوعاتی از جمله عدم تکمیل مدارک شهردار منتخب از سوی برخی اعضای شورا مطرح و صورتجلسه انتخاب شهردار از سوی شورا به وزارت کشور ارسال نشد و در جریان اختلافات شورایی، مدیرکل امورشهری و شوراهای استانداری البرز صورتجلسه فوق را به وزارت کشور ارسال کرد و صدور  حکم وزیر کشور روز گذشته از طریق رسانه ها اعلام شد.

مکان برگزاری مراسم معارفه دومین  شهردار فردیس که روز گذشته, نه به صورت رسمی بلکه غیررسمی, در سالن همایش منطقه یک شهرداری فردیس اعلام شده بود؛ به سالن جلسات فرمانداری, که حتی به زحمت مدیران ادارات را برای نشست شورای اداری در خود جای می دهد؛ تغییر مکان داد.

و اما امروز در حالی این مراسم، بدون فوت وقت و با حضور پرتعداد مسئولان و کارکنان شورا و شهرداری های فردیس و مشکین دشت در محل سالن همایش فرمانداری برگزار شد که جمعیت حاضران بیش از 3 برابرظرفیت سالن بود و اغلب یا رفتند و یا سرپا ایستادند؛ در حالیکه  این مراسم می توانست با هماهنگی بیشتر و در محل مناسب تری برگزار شود که ظاهرا عجله در برگزاری مراسم این فرصت را نداد.

از حاشیه های دیگر این مراسم عدم حضور حسن افتخاریان و رضا اسماعیلی ذبیحی رئیس و سخنگوی شورای اسلامی شهر فردیس بود.

گفتنی است محمد خسروزاده از اهالی مشکین دشت است که بنا بر اذعان بسیاری, خدمت در مدیریت شهری، شغل خانوادگی وی محسوب می شود.  پدر خسروزاده سابقا عضو شورای اسلامی شهر مشکین دشت، برادرش بهزاد خسروزاده رئیس فعلی شورای مشکین دشت و برادر دیگر وی در شهرداری کرج فعالیت می کنند.

لازم به ذکر است پس از استعفای غفاری، مسعود نجفی به عنوان سرپرست انتخاب شد که خدمات شایسته ای را در این مدت به شهر و شهروندان ارائه کرد. امید است که با همدلی و دلسوزی بیشتر شهردار منتخب و اعضای شورا, فردیس روند پیشرفت و کاهش محرومیت ها را بیش از بیش ادامه دهد.

،

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
برپایی ششمین همایش مرکز وکلای قوه قضائیه البرز برپایی ششمین همایش مرکز وکلای قوه قضائیه البرز
و تقدیر از وکلا و کارشناسان نمونه ...
آزادی  ۲۵  زندانی زن ندامتگاه فردیس آزادی ۲۵ زندانی زن ندامتگاه فردیس
بازدید رئیس کل دادگستری استان البرز از بند نسوان ندامتگاه فردیس ...
حجت الاسلام واثق امام جمعه گرمدره: حجت الاسلام واثق امام جمعه گرمدره:
شهردار جدید گرمدره نه در یک جلسه بلکه در محفلی تاریک انتخاب شد! / مسئولان نظارتی استان سریعاً فشاره ...
تأکید مدیر کل آموزش و پرورش بر توسعه فرهنگ پژوهش در مدارس البرز؛ تأکید مدیر کل آموزش و پرورش بر توسعه فرهنگ پژوهش در مدارس البرز؛
هر معلم باید یک پژوهشگر و هر مدرسه یک پژوهش سرای دانش آموزی باشد ...