شهدای مدافع حرم؛ نشانی از رویش انقلاب و ایثار و شهادت در نسل جدید

سردار حق طلب: با تکیه بر فرهنگ دفاع مقدس در همه حوزه ها پیروز می شویم

فردیس نیوز- رئیس سازمان حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس بسیج و سپاه گفت:  امروز ما با تکیه بر فرهنگ ایثار و شهادت و دفاع مقدس در همه حوزه های سیاسی، اقتصادی و فرهنگی می توانیم به موفقیت برسیم.

به گزارش فردیس نیوز، سرتیپ دوم پاسدار احمد حق طلب در اولین اجلاسیه  شهدای شهرستان فردیس برکت در کشور ما به واسطه شهدا و برگزاری مجالس شهداست بر لزوم حفظ حرمت و تکریم خانواده های شهدا تأکید کرد و افزود: امروز استقلال و آزادی کشور در گروی مجاهدت و ایثار جوانانی است که جان خود را در راه حفظ آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی فدا کردند.  

وی با تأکید بر ضرورت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت گفت: به فرمایش رهبر معظم انقلاب(مدظله)آنچه ما را در دفاع مقدس پیروز کرد، سلاح های پیشرفته نبود، بلکه اعتقاد، ایمان، وحدت، سلحشوری، ایثار و شهادت طلبی و ویژگی های معنوی رزمندگان اسلام بود و امروز ما با تکیه بر فرهنگ دفاع مقدس در همه حوزه های سیاسی، اقتصادی و فرهنگی می توانیم به موفقیت برسیم.

رئیس سازمان حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس بسیج و سپاه گفت:  به برکت انتقال فرهنگ دفاع مقدس، جهاد و شهادت جوانان امروز این سرزمین، به دفاع از حریم اهل بیت (ع) برخاستند که شهرستان فردیس نیز  12 شهید مدافع حرم را تقدیم انقلاب اسلامی کرده و این نشانه رویش های انقلاب اسلامی و انتقال فرهنگ ایثار و شهادت در نسل جوان این کشور است.

وی وجود 36 هزار شهید دانش آموز و هزاران جوان در مجموعه 230 هزار  نفری شهدای دفاع مقدس را نشانه نشر فرهنگ ایثار و شهادت در بین جوانان و نوجوانان کشور دانست و افزود: اکنون هر لحظه که انقلاب اسلامی نیاز داشته باشد و رهبر انقلاب  اراده کند؛ خیل میلیونی جوانان ما آماده برای حضور در صحنه و دفاع از انقلاب و نظام جمهوری اسلامی هستند.

این مسئول نظامی با اشاره به قدرت دفاعی و وجود پیشرفته ترین تسلیحات نظامی از جمله موشک های نقطه زن در کشور یادآور شد: حواسمان باشد تبلیغات پرحجم دشمنان ما را به خطا نیاندازد؛ دشمن می خواهد با تهدید و وحشت ما را از میدان به در کند.  قدرت نظامی امروز جمهوری اسلامی و نیروهای مسلح  را با ابتدای جنگ تحمیلی که حتی  سلاح سبک برای دفاع نداشیتم، مقایسه کنید.

وی با اشاره به تهدیدات آمریکا در خصوص استفاده از گزینه ها روی میز علیه ایران گفت: آمریکایی ها از تمام قدرت اطلاعاتی، تجهیزات ماهواره ای و مزدورانی چون منافقین به عنوان ستون پنجم را در جنگ ایران و عراق استفاده کردند پیشرفته ترین تانک ها و تجهیزات نظامی در جنگ علیه ایران استفاده شد و بیش از 30 کشور در جنگ از عراق حمایت کردند. امروز چه گزینه ای مانده که استفاده نشده باشد؟!

سردار حق طلب با بیان اینکه امروز جوانان ما با ایمان و اعتقادات راسخ، نه با دست خالی بلکه با پیشرفته ترین سلاح های نظامی آماده مقابله با دشمنان اسلام هستند افزود: مردم ما با هوشیاری و بصیرت، با وحدت و برادری و پیروی از خط ولایت فقیه همه تهدیدات را پشت سر خواهند گذاشت؛ به شرطی که همه مسئولین و کارگزاران انقلاب اسلامی خود را خدمتگزار مردم دانسته و در شرایط سخت اقتصادی، مشی و مرامشان همچون مردم باشد و ساده زیستی و خدمت به مردم را سرلوحه امور خود قرار دهند.

وی در پایان ضمن قدردانی از حضور گسترده مردم ولایت مدار شهرستان فردیس در اجلاسیه شهدا و تجدید بیعت با آرمان های شهدا و رهبری (مدظله)، از همه دست اندرکاران برپایی این مراسم با شکوه تقدیر و تشکر کرد.

 


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه