شهبازی : فردیس میزبان 45 هزار زائر اربعین است
پرینت
#۶۵٧٢
98/06/12 سه شنبه 14:02

شهبازی : فردیس میزبان 45 هزار زائر اربعین است

فردیس نیوز- دبیر ستاد اربعین و رئیس ستاد عتبات عالیات شهرستان فردیس  از میزبانی بیش از  45 هزار زائر اربعین به مدت 15 روز بر توسط  ستاد اربعین این شهرستان خبر داد.

به گزارش فردیس نیوز، علی شهبازی در خصوص نشست هماهنگی ستاد اربعین شهرستان فردیس که با حضور معاون سیاسی فرماندار و مسئولان دستگاه های ذیربط در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: در این نشست 7 کمیته تخصصی تشکیل، حدود وظایف هریک از دستگاه ها تعیین و مقرر شد؛  جلسات این ستاد هر 15 روز یکبار در محل فرمانداری تشکیل شود.

وی با تأکید بر اهمیت برگزاری همایش جهانی اربعین و نمایشی از اقتدار مسلمانان و شیعیان جهان، کمک به این ستاد را وظیفه همه نهادها دانست و افزود: در این نشست مقرر شد 100 میلیون تومان شهرداری فردیس، 50 میلیون تومان شهرداری مشکین دشت، 20 میلیون تومان دهیاری فرخ آباد زیبادشت و70  میلیون تومان  شهرک صنعتی سیمین دشت برای برگزاری  مراسم اربعین به ستاد اربعین شهرستان کمک شود.

دبیر ستاد اربعین شهرستان فردیس با بیان اینکه از کربلا تا نجف 6 موکب توسط شهرستان فردیس مستقر خواهد شد؛ اظهارداشت: 2 موکب در کربلا و 4 موکب در مسیر کربلا تا نجف از سوی ستاد اربعین شهرستان فردیس، پذیرایی و اسکان روزانه 3 هزار زائر اربعین حسینی را عهده دار خواهد بود، ضمن اینکه مسئولیت پذیرش اسکان استان البرز بر عهده ستاد اربعین شهرستان فردیس است.

وی افزود: انتقال تجهیزات، اقلام مورد نیاز و نیروهای ستاد اربعین شهرستان فردیس ازپنجم تا دهم صفر انجام خواهد شد و از دهم تا بیت و پنجم این ماه به مدت 15 روز، میزبان زائران حسینی در موکب های مستقر در کربلا تا نجف، خواهیم بود.

شهبازی با اشاره به حذف الزام ویزا برای زائران حسینی، گفت: پیش بینی می شود  امسال شاهد حضور جمعیت بیشتری از عزاداران حسینی در همایش اربعین باشیم و امیدواریم با کمک و همکاری همه دستگاه ها بتوانیم نسبت به انجام وظایف خود در راستای برگزاری هرچه بهتر مراسم اربعین و تجمع بزرگ شیعیان جهان، اقدام کنیم.

وی در پایان از زائران اربعین حسینی خواست برای  شرکت در مراسم اربعین و عزیمت به عتبات واقع در عراق، از طریق قانونی و با مراجعه به سامانه سماح، سامانه ملی اربعین حسینی اقدام کنند.

 

 

 

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
حجت الاسلام واثق امام جمعه گرمدره: حجت الاسلام واثق امام جمعه گرمدره:
شهردار جدید گرمدره نه در یک جلسه بلکه در محفلی تاریک انتخاب شد! / مسئولان نظارتی استان سریعاً فشاره ...
تأکید مدیر کل آموزش و پرورش بر توسعه فرهنگ پژوهش در مدارس البرز؛ تأکید مدیر کل آموزش و پرورش بر توسعه فرهنگ پژوهش در مدارس البرز؛
هر معلم باید یک پژوهشگر و هر مدرسه یک پژوهش سرای دانش آموزی باشد ...
رکورد صادرات استان شکسته شد رکورد صادرات استان شکسته شد
خسارت آسیب دیدگان اغتشاشات جبران می شود؟ ...
البرز؛ آخرین استان کشور در سرانه آموزشی البرز؛ آخرین استان کشور در سرانه آموزشی
قاسمی: با استقلال آموزش و پرورش فردیس موافقیم؛ مجوز سازمان امور اداری و استخدامی کشور لازم است ...