تلفن همراه،عامل شهادت سردار الله‌دادی

روزنامه الجمهوریه لبنان به تحقیقات جدید حزب‌الله لبنان مبنی بر شناسایی و هدف قرار دادن سرتیپ الله‌دادی از طریق تلفن همراه اشاره می‌کند که حاکی از هدف‌گذاری و طراحی از پیش تعیین شده برای این عملیات تروریستی می‌باشد.

به گزارش فردیس نیوز، وب سایت آلمانی "دویچه وله" (DW) نوشت: «یک روزنامه لبنانی از نتایج تحقیقات حزب‌الله لبنان در مورد کشته شدن شماری از اعضایش به همراه یک فرمانده عالی‌رتبه سپاه پاسداران ایران در نزدیکی مرز سوریه و اسرائیل خبر داد. اسرائیل متهم به کشتن این نظامیان است.»


بر اساس گزارش روزنامه لبنانی "الجمهوریه" روز شنبه (۴ بهمن) گزارش داد، این احتمال وجود دارد که یک فرمانده سپاه پاسداران به علت خاموش نکردن تلفن همراه‌اش شناسایی و مورد هدف قرار گرفته باشد.


این گزارش می‌افزاید: «تحقیقات حزب‌الله لبنان نشان می‌دهد که "محمدعلی الله‌دادی" تلفن همراه‌اش را در یک منطقه حساس نظامی در نزدیکی مرز سوریه و اسرائیل روشن نگه داشته است.»


گفتنی است که سپاه پاسداران و حزب‌الله لبنان روز یکشنبه هفته گذشته اعلام کردند که در حمله رژیم صهیونیستی به یک کاروان نظامی تعدادی از اعضای این گروه همچنین تعدادی از نظامیان ایرانی حاضر در سوریه به شهادت رسیده‌اند.


اما رژیم اشغالگر قدس تا کنون مسئولیت این حمله را رسما بر عهده نگرفته و رسانه‌های اسرائیلی در اخبار و گزارش‌های خود از اشتباه نیروهای نظامی اسرائیل در هدف قرار دادن مستشار نظامی ایران در سوریه سخن به میان آورده‌اند.

در این باره نیز چندی پیش یک منبع امنیتی اسرائیل به خبرگزاری "رویترز" (Reuters) گفته بود که «در حمله به جولان، ارتش قصد نداشت ژنرال ایرانی را هدف قرار دهد». همچنین امروز شبکه ۱۰ تلویزیون اسرائیل گفته است: «کابینه اسرائیل برای جلوگیری از واکنش انتقام‌جویانه حزب‌الله از مسکو خواسته است بین ایران و حزب الله با اسرائیل میانجیگری کند.»


این در حالی است که روزنامه الجمهوریه لبنان به تحقیقات جدید حزب‌الله لبنان مبنی بر شناسایی و هدف قرار دادن سرتیپ الله‌دادی از طریق تلفن همراه اشاره می‌کند که حاکی از هدف‌گذاری و طراحی از پیش تعیین شده برای این عملیات تروریستی می‌باشد.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه