سیل مهربانی همکلاسی های البرز برای کمک به دانش آموزان لرستان

قاسمی: با سیل مهربانی و سد دانایی با مشکلات مقابله می کنیم

فردیس نیوز- مدیر کل آموزش و پرورش استان البرز از برگزاری آیین سیل مهربانی و کمک به هموطنان سیل زده استان لرستان در مدارس سراسر استان خبر داد.

به گزارش فردیس نیوز، سالار قاسمی در آیین سیل مهربانی همکلاسی ها که با هدف جمع آوری کمک به سیلزدگان و ترویج فرهنگ نوعدوستی بین دانش آموزان، به صورت متمرکز استانی در دبیرستان مهدیه آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج برگزار شد، گفت: معیار سنجش انسان ها به میزان مهربانی است؛ مدرسه کانون عشق و محبت، دانش آموزان و معلمان سرچشمه جوشان مهربانی و محبت هستند که امروز با سیل مهربانی به مقابله با سد جهل و نادانی می روند.

وی با بیان اینکه ایجاد سیل مهربانی و سد دانایی در هر جامعه ای مشکلات را از میان برمی دارد، افزود: معلمان و دانش آموزان مدارس سراسر استان البرز به عنوان پرچمداران عشق و محبت با سیل  مهربانی و به مدد دانایی به کمک هموطنان سیل زده خود در استان لرستان می شتابند.

مدیر کل آموزش و پرورش البرز با اشاره به برگزاری پویش "سیل مهربانی همکلاسی ها" در مدارس سراسر کشور گفت: اگرچه استان البرز برای کمک به سیل زدگان استان خوزستان، به عنوان معین انتخاب شده است؛ درخصوص کمک به فرهنگیان و دانش آموزان آسیب دیده در حادثه سیل اخیر، آموزش و پرورش استان البرز به عنوان معین آموزش و پرورش استان لرستان در نظر گرفته شده و کمک های دانش آموزان به این استان ارسال می شود.  

وی افزود: بیش از 20 هزار نفر از دانش آموزان در سیلاب های استان لرستان آسیب دیدند و بیش از 2 هزار و 500 نفر از فرهنگیان خانه و زدگی خود را از دست دادند که امیدواریم با کمک های آموزش و پرورش البرز بتوانیم گام کوچکی برای رفع مشکلات این عزیزان برداریم.

 

 

 

 

 

 

 


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه