سید حسن حسینی رئیس تبلیغات اسلامی فردیس شد
پرینت
#٧٠٢٠
99/02/03 چهارشنبه 12:27

سید حسن حسینی رئیس تبلیغات اسلامی فردیس شد

تأکید ولایی بر ایجاد زیرساخت فرهنگی و زمینه سازی برای پیشبرد اهداف ولایت فقیه

فردیس نیوز- مدیر کل تبلیغات اسلامی استان البرز ظرفیت های تبلیغی اسلامی  شهرستان فردیس را برای پیشبرد اهداف ولایت فقیه از جمله گام دوم انقلاب و جهش تولید فرصتی مغتمم دانست.

به گزارش فردیس نیوز، حجت الاسلام مهدی ولایی در مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان فردیس که پیش از ظهر امروز در دفتر امام جمعه این شهرستان برگزار شد؛ با بیان اینکه سازمان تبلیغات اسلامی مسئولیت ساماندهی تبلیغات اسلامی از سوی  نهاد رهبری برعهده دارد؛  گفت:  مجموعه روحانیون، هیئات مذهبی،  مجموعه های قرآنی،تربیتی، کانون های فرهنگی، بانوان فرهیخته و غیره در شهرستان فردیس ظرفیت چشمگیری برای پیشبرد اهداف ولایت فقیه در حوزه تبلیغات اسلامی است.

 وی با اشاره به گسترش انقلاب اسلامی در سراسر دنیا؛ افزود: علیرغم فشارهای اقتصادی بر کشور،اغلب کشورها از سراسر  دنیا چشم امید به انقلاب اسلامی دارند. در حالیکه برخی مار ا مصرف کننده ترین کشور می دانند؛  سبک زندگی اسلامی و دستورات قرآنی  به خوبی در کشور اجرا نمی شود. اگر از اسلام دم بزنیم اما به قرآن عمل نکنیم  این امر با پذیرش  ولایت سنخیتی ندارد.

 مدیر کل تبلیغات اسلامی البرز با اشاره به شعار امسال و تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص جهش تولید؛ گفت: ایجاد زیرساخت فرهنگی مقدمه همه تحولات است. برای ایجاد فرهنگ در حوزه جهش تولید، تغییر نگرش و ایجاد زیربنای فرهنگی ضروری است؛ اما متأسفانه  ما  در هزینه کرد برای اقدامات فرهنگی مشکل داریم.

وی با تأکید بر اینکه ایجاد زیرساخت های فرهنگی به هم افزایی فرهنگی نیاز دارد؛ گفت: سازمان تبلیغات اسلامی استان البرز دارای  ۴ هزار هیئت، هزارمسجد،۱۷۰۰ مداح و ۶ هزار مبلغ و مبلغه است که این  ظرفیتی عظیم برای اجرای اهداف تبلیغی است که این امر مستلزم هم افزایی همه نهادها به ویژه دستگاه ها و نهادهای فرهنگی است.  

ولایی همچنین استفاده از ظرفیت های های مردمی برای پیشبرد اهداف تبلیغی اسلامی و تغییر نگرش فرهنگی را ضروری دانست.

وی در این مراسم از زحمات حجت الاسلام مهدی محمدبیگی تقدیر کرد و طی حکمی سیدحسن حسینی را در سمت رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان فردیس منصوب کرد.

 

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز