سرهنگ جنتی خبرداد؛
پرینت
#۵٩٩۶
97/07/14 شنبه 13:27

سرهنگ جنتی خبرداد؛

موفقیت 90 درصدی پلیس 110 فردیس

فردیس نیوز- فرمانده انتظامی شهرستان فردیس  از اجرای 62 هزار و 444 فقره اخبار عملیاتی توسط واحدهای فوریتی  110 در شهرستان خبر داد و گفت بیش از 90 درصد این مأموریت ها موفق بوده است.

به گزارش فردیس نیوز،  سرهنگ بیژن جنتی در خطبه های پیش از نمازجمعه روز گذشته  شهرستان فردیس ضمن تبریک هفته ناجا، این هفته را فرصت مغتنمی برای بیان عملکرد اقدامات، فعالیت ها و جلوه هایی از اقتدار و تخصص نیروی انتظامی دانست و گفت: نیروی انتظامی باید مظهر اقتدار، مهربانی در جامعه بوده و سیمای یک یار مهربان را ترسیم کند. قانونگرایی، رعایت حقوق شهروندی، همکاری با نهادها، تعهد به عمل، برخورد قاطع، خوشرفتاری در رفتار با مجرمان، سرعت عمل و پاسخگویی به مردم از جمله ویژگی های نیروی انتظامی است.

وی با هشدار در خصوص کلاهبرداری های اینترنتی افزود: امروز جنگ دشمن، جنگ روانی و جنگ رسانه است، دشمن برای فریب مردم، هزاران دروغ و فراخوان در شبکه های مجازی منتشر می کند. همشهریان محترم توجه داشته باشند جایزه های نقدی از طریق عابر بانک پرداخت نمی شود و اعلام برنده شدن کمک هزینه های مختلف از طریق دستگاه عابر بانک از شگردهای کلاهبرداران اینترنتی است.

رئیس پلیس شهرستان فردیس ضمن تشریح عملکرد نیروی انتظامی شهرستان در سال جاری گفت: به منظور ارتقای امنیت شهرستان، از ابتدای سال جاری تا کنون بیش از 192 طرح پاکسازی نقاط آلوده در سطح شهرستان اجرا ، 2 هزار و 260 مورد کشف سرقت انجام و 960 سارق دستگیر شدند.

وی با بیان اینکه در نیمه اول سال جاری بیش از 90درصد  مأموریت های فوریتی و امدادی  بدون خطا و موفق انجام شده که افزایش امنیت و رضایتمندی مردم را نیز به دنبال داشته است افزود: همچنین  62 هزار و 444 فقره اخبار عملیاتی توسط واحدهای فوریتی  110 در شهرستان اجرا شده که این امر با رشد 35 درصدی همراه بوده است.

سرهنگ جنتی همچنین از کشف بیش از نیم تن مواد مخدر در نیمه اول سال جاری خبر داد و افزود: در طول این مدت و به منظور جلوگیری از سوء بیش از 6 میلیارد کالای احتکار شده از انبارهای سطح شهرستان کشف و محتکران دستگیر شدند. ضمن اینکه 5 موتورسیکلت سنگین و مزاحم آسایش عمومی توقیف شد.

وی دستگیری بیش از 2 هزار معتاد در 6 ماهه اول سال جاری را از جمله دیگر اقدامات نیروی پلیس  شهرستان برشمرد و افزود: اگرچه شهرستان فردیس این تعداد معتاد ندارد، اما این معتادان ها دستگیر شده و به دلیل نبود کمپ های ترک اعتیاد و زیرساخت های لازم برای نگهداری، آزاد شدند. در صورت تأمین زیرساخت های لازم، نیروی انتظامی آمادگی جمع آوری معتادان متجاهر را دارد.

 

 

SecImgSes



جستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
آقای وحیدی، برنامه ای برای رفتگران فردیس دارید؟! آقای وحیدی، برنامه ای برای رفتگران فردیس دارید؟!
به رفتگران که زحمتشان دیده نمیشود توجه ویژه داشته باشید
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
تیم اقتصادی البرز مسلط و قوی عمل می کند تیم اقتصادی البرز مسلط و قوی عمل می کند
شهبازی : رونق اقتصادی و امنیت سیاسی البرز را با جدیت دنبال می کنیم ...
اتحاد مسئولان برای نیل به توسعه  البرز و ایجاد آرامش اتحاد مسئولان برای نیل به توسعه البرز و ایجاد آرامش
گشایش برخی از تنگناهای البرز نیازمند تدبیر ملی است ...
تأکید سرپرست استانداری البرز ؛ تأکید سرپرست استانداری البرز ؛
تعیین تکلیف بیمارستان امام خمینی (ره) در اسرع وقت ...
ضرورت تشکیل کارگروه فرعی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در شهرستان های البرز ضرورت تشکیل کارگروه فرعی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در شهرستان های البرز
شهبازی: برای سرمایه گذاری بخش خصوصی فرش قرمزی از حمایت پهن کنیم ...
راه برون رفت از تنگناهای اقتصادی راه برون رفت از تنگناهای اقتصادی
توسعه صادرات غیر نفتی و اتکا به اقتصاد مقاومتی ...
معاون استاندار البرز مورد تأکید قرار داد: معاون استاندار البرز مورد تأکید قرار داد:
اهمیت فناوری و فعالیت استارتاپ ها در توسعه کشورها ...
درنشست هم اندیشی مجمع نمایندگان  استان البرز با اداره کل کتابخانه های عمومی تأکید شد؛ درنشست هم اندیشی مجمع نمایندگان استان البرز با اداره کل کتابخانه های عمومی تأکید شد؛
لزوم همکاری همه ارگان ها و ادارات استان با کتابخانه های عمومی در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی ...
پیگیری توسعه فرودگاه بین المللی پیام؛   پیگیری توسعه فرودگاه بین المللی پیام؛
در پنجمین نشست کارگروه توسعه فرودگاه پیام ...