ستاد انتخابات شهرستان های استان البرز بازدید می شوند

آموزش مجریان برگزاری انتخابات که نقش مهمی در فرایند برگزاری انتخابات دارند انکارناپذیر است

فردیس نیوز - رئیس ستاد انتخابات استان البرز بازدید از ستادهای انتخابات شهرستان های استان را از جمله برنامه های مهم و در دستور کار عنوان کرد که به زودی در سطح شهرستان های استان عملیاتی می شود.

به گزارش فردیس نیوز ، حجت اله ملاصالحی با بیان این مطلب در حاشیه نشست با معاونان سیاسی فرمانداری شهرستان های استان اظهار داشت: آنچه بیش از سایر مسائل برای ستاد انتخابات استان حائز اهمیت است، تامین امکانات مورد نیاز و زیرساختی مرتبط با انتخابات است که باید به جد در دستور کار فرمانداری های شهرستان های استان قرار گیرد.

وی افزود: میزان عملکرد ستادها به لحاظ زیرساختی و مباحث مرتبط با ارتباطات الکترونیکی از درجه اهمیت زیادی برخوردار است.

این مسئول در ادامه سخنان خود از ارزیابی عملکرد ستادهای انتخابات شهرستان های استان خبر داد و گفت: هدف از بازدیدهای شهرستانی رصد وضعیت موجود و احصاء نیازمندی هایی است که باید در اختیار ستادهای انتخابات قرار گیرد تا در روندبرگزاری انتخابات با مشکل مواجه نشویم.

توجه به امر آموزش ضرورتی انکارناپذیر است

رئیس ستاد انتخابات استان البرز در ادامه سخنان خود با تاکید بر امر آموزش خاطر نشان کرد: آموزش مجریان برگزاری انتخابات که نقش مهمی در فرایند برگزاری انتخابات دارند از دیگر مقوله هایی است که به جد در دستور کار ستاد قرار دارد.

در این راستا می توان به برگزاری آزمون برای 25 نفر از عواملی که بصورت مستقیم در امر برگزاری انتخابات فعالیت دارند؛ شامل فرمانداران، معاونان سیاسی و بخشداران استان اشاره کرد که در دوره آزمون قانون و آیین نامه انتخابات مجلس شورای اسلامی شرکت کردند.

به گفته وی اتخاذ تدابیر مناسب در تمامی کمیته های ستاد انتخابات استان می تواند زمینه برگزاری انتخاباتی پرشور و اثرگذار را در تمامی ابعاد فراهم کند.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه