ساماندهی وضعیت نابسامان بیمارستان کوثر
پرینت
#١۵۶۶
93/12/25 دوشنبه 10:37

ساماندهی وضعیت نابسامان بیمارستان کوثر

بیمارستان کوثر از وضعیت اورژانسی خارج می شود

فردیس نیوز - عملیات ساماندهی بیمارستان کوثر به زودی آغاز خواهد شد .

به گزارش فردیس نیوز ، مدیر منطقه 6 شهرداری کرج ضمن اعلام خبر فوق افزود : موضوع ساماندهی بیمارستان كوثر که در وضعیت نابسامانی به سر می برد، طی جلسه ای با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مطرح شد که با توافق صورت گرفته، به زودی عملیات بازسازی آغاز خواهد شد.

عزیز صدرنژاد گفت : از آنجا که بیمارستان کوثر مدت هاست که مورد بهره برداری قرار نگرفته و از زیر ساخت های لازم برخوردار نیست؛ فلذا به منظور فعالیت مجدد نیازمند بازسازی و نوسازی می باشد که در همین ارتباط مدیریت شهری و دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان البرز مذاکراتی را آغاز کرده اند.

مدیر منطقه 6 شهرداری کرج، توجه به نیازها و دغدغه های شهروندان در حوزه بهداشت عمومی و سلامت را ضروری دانست و اظهار داشت: با راه اندازی مجدد بیمارستان فوق بخشی از نیازهای درمانی شهروندان تامین خواهد شد.

این مسئول یادآور شد: بنا به ضرورت و لزوم تامین رفاه حال شهرندان، راه اندازی مجدد این بیمارستان توسط دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان البرز پیگیری می شود که در این ارتباط، شهرداری منطقه نیز مساعدت های لازم را خواهد داشت.

صدرنژاد در پایان خاطر نشان ساخت: نیازهای بهداشتی و درمانی از جمله نیازهای اصلی شهروندان است و تامین این مهم از دغدغه های مسئولین شهری می باشد که به لطف خدا راه اندازی مجدد این بیمارستان موجب رضایت شهروندان خواهد بود.

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز