ساماندهی امور جوانان از وظایف جدی دستگاه هاست

فردیس نیوز- رئیس ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان فردیس گفت: مشارکت همه جانبه دستگاه ها در رفع مشکلات و ساماندهی امور جوانان ضروری است و همه دستگاه ها باید نسبت به ساماندهی امور جوانان تلاش کنند.

به گزارش فردیس نیوز، ابوالفضل اینانلو در نشست ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان فردیس که پیش از ظهر امروز در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد؛ با اشاره به آستانه چهل و یکمین سالگرد انقلاب اسلامی بر لزوم برگزاری هرچه باشکوهتر مراسمات دهه فجر و تجدید بیعت با آرمان های شهدا و امام راحل(ره) و رهبری تاکید کرد.

وی با اشاره به انتخابات پیش رو از همه دستگاه ها به ویژه اداره ورزش، دستگاه های فرهنگی، سمن ها خواست تا با توجه به جمعیت مخاطب و تاثیرگذاری آنها در جامعه، نسبت به امید آفرینی، ایجاد وحدت در جامعه و افزایش مشارکت مردم در انتخابات تلاش کنند.

فرماندار فردیس در ادامه با بیان اینکه ساماندهی امور جوانان از وظایف جدی ماست؛ گفت: مشارکت همه جانبه دستگاه ها در رفع مشکلات و ساماندهی امور جوانان ضروری است و همه دستگاه ها باید نسبت به اجرای مصوبات این نشست و ساماندهی امور جوانان اقدام کنند.

وی با اشاره به پیشنهاد رئیس مجمع جوانان استان البرز افزود: با توجه به حجم آسیب های اجتماعی و توجه به تحکیم خانواده، ایجاد بوستان خانواده و راه اندازی کلینیک مشاور خانواده در فردیس و مشکین دشت ضروری است و حتی روستای فرخ آباد نیزز ظرفیت اجرای این طرح را دارد که باید مورد پیگیری و اجرا قرار گیرد.

اینانلو به حجم تبلیغات انحرافی در فضای مجازی اشاره کرد و اذعان داشت: فضای مجازی هم فرصت و تهدیدی است که ما در پیشگیری و مقابله با تهدیدات آن موفق عمل نکردیم و در این راستا آموزش و پرورش با انعقاد تفاهم نامه آموزشی و مشاوره خانواده با سمن ها و دستگاه های ذیربط باید نسبت به آموزش و آگاه سازی جوانان اقدام کنند.

وی با بیان اینکه حاشیه نشینی و مهاجر پذیری در فردیس موجب افزایش آسیب های اجتماعی در فردیس شده است؛ بر لزوم تقویت مراکز آموزشی و فرهنگی و استفاده از آموزه های دینی در تربیت نسل آینده تأکید کرد و افزود: همه دستگاه های فرهنگی از جمله ارشاد اسلامی، سازمان تبلیغات اسلامی، بسیج و غیره برای برگزاری دوره های آموزشی و مشاوره اقدام کنند.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه
تازه‌ها
مطالب پیشنهادی