ساعی و خداداد، بر بالین مهسا؛ تکواندوکار به کما رفته فردیسی

فدراسیون تکواندو از مهسا حمایت می کند

 فردیس نیوز- در پی انتشار گزارشی از وضعیت مهسا آقایی دوست تکواندوکار 13 ساله فردیسی که بر اثر سانحه تصادف از 7 ماه پیش تا کنون در کما به سر می برد توسط فردیس نیوز، حمایت بسیاری از ورزشکاران به ویژه تکواندوکاران سراسر کشور از این خانواده را شاهد بودیم که عصر امروز نیز هادی ساعی قهرمان ارزنده تکواندوی کشور و دارنده 3 مدال المپیک و چندین مدال جهانی وآسیایی و بهزاد خداداد دیگر قهرمان جهانی تکواندوی کشور بر بالین مهسا حاضر شدند.

به گزارش فردیس نیوز، در این دیدار هادی ساعی طی تماسی با پولادگر رئیس فدراسیون تکواندوی کشور و شرح کوتاهی از وضعیت مهسا، گفت: به گفته ریاست محترم، فدراسیون تکواندو از مهسا حمایت خواهد کرد؛ ضمن اینکه به شخصه دریافت کمک حمایتی از سایر نهادهای مرتبط را پیگیری خواهم کرد.

وی حمایت از ورزشکاران را وظیفه قهرمانان ملی دانست و افزود: مردم قهرمانان خود را دوست دارند و هرکس به اندازه جایگاهش باید برای خدمت به مردم ادای وظیفه کند. قهرمان جهان و المپیک کشور با بیان اینکه زندگی راحت حق همه فرزندان این سرزمین است که باید برای تحقق آن تلاش کنیم؛ گفت: همه مسئولان به ویژه مدیران شهری باید نسبت به تأمین حقوق شهروندی و زیرساخت های مورد نیاز مردم به ویژه در مناطق کم بهره، اقدام کنند تا شاهد این گونه حوادث نباشیم.

گفتنی است از سوی این دو قهرمان ملی، کمک های نقدی به خانواده مهسا اهدا شد. همچنین یوسف کرمی از دیگر قهرمانان جهانی تکواندوی کشور و بسیاری از تکواندوکاران سراسر کشور نیز ظرف چند روز گذشته، مهسا را مورد حمایت قرار داده اند.از ،


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه
تازه‌ها
مطالب پیشنهادی