سارق منازل فردیسی ها دستگیر شد
پرینت
#۶٩٢٨
98/12/05 دوشنبه 18:05

سارق منازل فردیسی ها دستگیر شد

فردیس نیوز- فرمانده انتظامی شهرستان فردیس از دستگیري سارق حرفه اي منزل با اعتراف به 50 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش فردیس نیوز، سرهنگ "بیژن جنتی"  در تشریح این خبر گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت از اماکن خصوصی در شهرستان فردیس، به دليل حساسيت موضوع شناسایی و دستگيری سارق یا سارقان در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

وي با بيان این که کارآگاهان توانستند با انجام اقدامات پلیسی سارق را شناسایی و در یک عمليات غافلگيرانه وی را دستگير کنند، افزود: در استعلام های صورت گرفته مشخص شد متهم از سارقان حرفه ای و سابقه دار است.

این مقام انتظامی با اشاره به اين كه متهم در بازجویی های پليسی به 50 فقره سرقت از اماکن خصوصی معترف شد، تصریح کرد: در بازرسی از مخفيگاه نامبرده تعداد زیادی لوازم منزل مسروقه کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان فردیس با بیان این که متهم تحویل مراجع قضائی شده است از شناسایی همه مالباختگان این پرونده خبر داد.

2 دیدگاه

98/12/07 چهارشنبه 12:29
[2] مسعود مسی بیگی:

سرقت پنجشنبه شب در شهرک منظریه، خ اعتمادی غربی پلاک 89 ساعت بیست و پانزده دقیقه.با 110 تماس گرفته شد و مامور فرستادند.اما خدا وکیلی شهرک منظریه شده دزد بازار.پرسنل کلانتری اهری هم می گویند تعداد ماشین و پرسنل گشتمام کفاف پوشش تمامی منطق تحت پوشش این کلانتری رانمی دهد.پس تکلیف ما ساکنین شهرک که نیازمند حداقل امنیت هستیم چه می شود.با تشکر از سایت فردیس نیوز
98/12/05 دوشنبه 19:58
[1] طاهره محمدی:

سرقت جمعه شب بلوار کنگرانی کوچه ملیکا منزل مسکونی ساختمان نیما و اموال مسروقه طلا و عتیقه و ظروف چینی برنز

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
صدای شما تلگرام کانال خبری
پر بازدید ها

    آخرین اخبار البرز