ساختمان پلیس راهور شهرستان فردیس افتتاح شد
پرینت
#٢۵۵
93/02/23 سه شنبه 15:01

ساختمان پلیس راهور شهرستان فردیس افتتاح شد

سردار گودرزی: امنیت توسعه یافته و همه جانبه بدون حضور و پشتیبانی مردم امکان پذیر نیست.

فردیس نیوز - امنیت توسعه یافته و همه جانبه بدون حضور و پشتیبانی مردم امکان پذیر نیست.

به گزارش فردیس نیوز ، در مراسمی با حضور امام جمعه ، فرماندار و معاون سیاسی-انتظامی فرمانداری شهرستان فردیس، سرهنگ احمدی ، سرهنگ شریفی و برخی دیگر از مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد ساختمان پلیس راهور شهرستان فردیس به صورت رسمی افتتاح شد . افتتاحیه راهور فردیس

در این مراسم سردار گودرزی با تبریک سالروز ولادت امیرالمومنین علی (ع) به افزایش امنیت استان البرز پس از استقرار فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان فردیس اشاره کرد و گفت: طبق آمار و کارشناسی های صورت گرفته استان البرز در پایان سال گذشته رتبه سوم امنیت کشور را به خود اختصاص داد و این مهم جز به همت همکاران و دوستان ما در فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان فردیس محقق نمی شد چرا که پس از شروع به کار این دوستان آمار جرم و جنایت در منطقه به شدت کاهش یافته به نحوی که بسیاری از تبهکاران از منطقه متواری شده اند و این همت بالا و احساس مسئولیت مضاعف همکارانه در فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان فردیس را نشان می دهد .

فرمانده نیروی انتظامی استان البرز در ادامه به اهمیت حمایت مسئولین شهرستان از نیروی انتظامی و حضور خیرین در تجهیز مراکز انتظامی گفت و افزود: امنیت توسعه یافته و همه جانبه بدون حضور و پشتیبانی مردم و مسئولین امکان پذیر نیست و برای رسیدن به نظم پایدار در آینده شاخص و نقشه راه باید تدوین گردد.

وی در پایان تأکید کرد: مراسم امروز نقطه عطفی در راستای تحقق فرمایشات فرمانده کل قواست. چرا که با کم شدن ترددهای غیر ضروری مردم و صرفه جویی در وقت و هزینه های آنها رسیدن به اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی هم اکنون با افتتاح این مجموعه خدمت رسانی نمایان شده است.

سرهنگ ˈایوب احمدیˈبا اعلام این نکته که آغاز به کار پلیس راهور و راهنمایی و رانندگی در فردیس ، شاهد روان سازی ترافیک دراین شهرستان خواهیم بود، افزود: هرچند پیش از این راهنمایی و رانندگی فردیس مستقل نبود اما از سال گذشته تاکنون اقدامات موثری برای کاهش ترافیک در این منطقه پرجمعیت انجام شد.

وی اظهار کرد: طی ماههای اخیر تصادفات منجر به فوت در سطح شهرستان فردیس صددرصد کاهش یافته است.

فرمانده انتظامی فردیس گفت: ستاد ترخیص خودروها دراین شهرستان راه اندازی شده و روزانه به بیش از یکصد نفر دراین ستاد خدمات ارائه می شود. وی با مشخصات فیزیکی ساختمان نوساز راهنمایی و رانندگی فردیس اشاره کرد و افزود:این ساختمان در زمینی به مساحت یکهزارمترمربع و با زیربنای اداری 400 مترمربع ساخته شده که بخشی از هزینه های آن از سوی فرد خیری تامین شد.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان البرز نیزدراین آیین گفت: درسالهای اخیر البرز به لحاظ کاهش تصادفات رتبه برتر را درکشور کسب کرده است. سرهنگˈهمایون شریفیˈافزود: درنوروز93 توانستیم تصادفات رانندگی را به حداقل ممکن برسانیم.

سرهنگ شریفی گفت: تعویض پلاک خودرو بزودی در پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان فردیس راه اندازی می شود مکاتبات انجام شده دیگر شهروندان شهرستان فردیس به کرج مراجعه نکنند.

شریفی افزود:برای رسیدگی به شکایات مردم برای رانندگی این موضوع هم در حال پیگیری است که مردم فردیس بتوانند از خدماتی که مرتبط با راهور ناجا است بهره مند شوند.

سرگرد خیشه نیز با تقدیر از فرماندهی نیروی انتظامی در توجه ویژه به راهور فردیس گفت : هم اکنون  در ساختمان جدید پلیس راهور شهرستان فردیس خدماتی همچون ترخیص خودرو ، امور اجرائیات ، امور آموزشگاهها ، صدور گواهی مربیان و سایر امور اداری مرتبط انجام می پذیرد که این اقدامات نه تنها بار ترافیکی استان را کاهش خواهد داد بلکه در هزینه های مردم صرفه جویی خواهد کرد . 

 

4 دیدگاه

98/04/13 پنجشنبه 16:04
[4] Henamas:

چرا به وضعیت پیاده روها ک ماشین میذارن رسیدگی نمیکنید ماشین میذارن تو پیاده رو جلوی مغازم نمیتونم باز کنم ۳ساعت باید صبرکنم تا پیدا بشن ماشینشونو بردارن .روبروی کمیته امداد جاده ملارد
97/07/11 چهارشنبه 11:46
[3] م.د:

سلام. ما ساکن جاده ملارد قبل از کانال شرقی هستیم. روبروی شرکت مرزداران. متاسفانه نمایشگاه ها ماشین هاشونو تو پیاده رو پارک میکنن و امکان تردد عابر پیاده نیست و عابر مجبوره از خیابان عبور کنه. دلال ها هم کنار ماشین ها برای نوامیس ایحاد مزاحمت میکنن. لطفا پیگیری کنید.
97/05/04 پنجشنبه 19:53
[2] Vahid Haji:

سلام چرا به وضعیت نمایشگاه ماشینهای جاده ملارد که ماشینهاشینو تو پیاده‌رو پارک میکنن و همیشه با شلوغی ادمهای جلوی در ایجاد نا امنی برای نوامیس مردم میکنن رسیدگی نمکنید!!؟؟ مگه پارک کردن خودرو داخل پیاده‌رو ممنوع نیست؟پس چرا نمایشگاها از این قانون مستثنا هستن؟؟؟
94/02/11 جمعه 23:01
[1] طناز:

اه خب یکم بیشتر عکس میزاشتین خب :/ :| از سربازام عکس میگرفتین دیگه :D

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج اجرا می کند؛ آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج اجرا می کند؛
طرح ترنم با هدف توسعه عدالت آموزشی و ارتقای سطح کیفی مدارس کم برخوردار ...
مدیر منابع انسانی شرکت گاز استان البرز: مدیر منابع انسانی شرکت گاز استان البرز:
نقشه استراتژی منابع انسانی شرکت گاز استان البرز تا پایان شهریور رونمایی می شود ...
ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش  برای اولین بار در البرز؛ ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش برای اولین بار در البرز؛
راه اندازی ۴ سامانه الکترونیکی در جهت تسهیل در امور فرهنگیان ...