ساختمان نیمه کاره اداره مالیات فردیس، نیازمند جذب بودجه
پرینت
#۶۴٣٧
98/03/23 پنجشنبه 17:25

ساختمان نیمه کاره اداره مالیات فردیس، نیازمند جذب بودجه

نوفر: پرونده های مالیاتی اشخاص حقیقی و کارگاه های صنعتی به فردیس منتقل شد

فردیس نیوز- رئیس اداره امور مالیاتی شهرستان فردیس گفت: با صرف اعتبار 5 میلیارد تومان ساختمانی نیمه کاره برای استقرار اداره مالیات و دارایی خریداری شد.  

به گزارش فردیس نیوز، عادل نوفر در گفتگوی اختصاصی با ما که در دفتر ایشان انجام شد، گفت: در سال 97 اقدامات مطلوبی در راستای تجمیع منابع مالیاتی شهرستان فردیس انجام شده است که در این راستا با درخواست مردم بخش مشکین دشت و پیگیری اداره مالیات و دارایی شهرستان در راستای افزایش رضایتمندی مردم، کلیه پرونده های مالیاتی این منطقه از محمدشهر به اداره مالیات فردیس منتقل شد  و امور مربوط به این پرونده ها در اداره فردیس انجام می شود.

وی افزود: امور مالیاتی منطقه داشلیجه به دلیل مسائل تقسیمات جغرافیایی همچنان در محمدشهر انجام می شود، اما منطقه فرخ آباد جزو محدوده فردیس بوده و پرونده های مالیاتی این منطقه در اداره شهرستان فردیس مورد رسیدگی قرار می گیرد.

رئیس اداره مالیات و دارایی شهرستان فردیس انتقال پرونده های ارزش افزوده اشخاص حقیقی و کارگاه های صنعتی از کرج به اداره امور مالیاتی فردیس را از جمله مهمترین اقدامات اداره مالیات و دارایی فردیس برشمرد و افزود: با انتقال این پرونده ها، بخش مهمی از منابع ارزش افزوده به اداره شهرستان منتقل شد که می تواند در توسعه و عمران شهر فردیس نقش مؤثری را ایفا کند.

وی با اشاره به کمبود زیرساخت های لازم برای تجمیع و انتقال تمامی منابع مالیاتی و ارزش افزوده به ویژه اشخاص حقوقی به شهرستان، گفت: در سال گذشته با صرف 5 میلیارد تومان اعتبار ملی، ساختمانی نیمه کاره برای اداره مالیات شهرستان  خریداری شد. اگرچه تأمین اعتبار لازم برای تکمیل همه طبقات این ساختمان میسر نیست؛ ما امیدواریم بتوانیم با جذب اعتبار مورد نیاز، 2 طبقه از این ساختمان را تا پایان سال 98 تکمیل کنیم و در آن مستقر شویم.

نوفر تصریح کرد: با تکمیل و بهره برداری از ساختمان جدید اداره امور مالیاتی شهرستان فردیس ، تأمین فضای فیزیکی مناسب و نیروی انسانی لازم آمادگی انتقال سایر منابع مالیاتی از جمله اشخاص حقوقی، کارگاه های صنعتی، ارث و غیره در شهرستان  را داریم.

وی در ادامه  با اشاره به زمان تسلیم اظهار نامه مالیاتی مشاغل از اول تا 31 خردادماه هرسال، گفت: سال گذشته با تعامل مثبت صاحبان مشاغل با اداره مالیات، در تسلیم اظهار نامه، با رشد 10 درصدی مواجه بودیم که امسال نیز  با توجه به مشارکت خوب مؤدیان مالیاتی، رشد 10 تا 15 درصدی در جذب اظهارنامه مالیاتی شهرستان را  پیش بینی می کنیم.

رئیس اداره مالیات فردیس افزود: در راستای افزایش مشارکت و  جذب بیشتر تسلیم اظهارنامه مالیاتی، طرح هایی در قالب لوح فشرده در اختیار اتحادیه های صنفی قرارداده شده تا نسبت به نصب بنر و تبلیغات محیطی وسیع در این خصوص اقدام کنند.

وی با اشاره به مزایای  اجرای طرح جامع مالیاتی در کشور، گفت: افزایش رضایتمندی و تسهیل در دسترسی عموم مردم با استفاده از ابزار تکنولوژی، کاهش مراجعه حضوری به اداره مالیات،  عدم محدودیت زمان در تسلیم اظهار نامه مالیاتی از طریق سامانه جامع مالیاتی کشور و شفاف سازی مالیاتی از جمله مزایای این طرح است که در افزایش جذب اظهار نامه مالیاتی و اعتمادسازی مردم بسیار مؤثر است.

نوفر ضمن تقدیر از زحمات و پیگیری های فرماندار و مدیرکل امور مالیاتی استان البرز در تجمیع و انتقال منابع مالیاتی شهرستان فردیس، افزود: حفظ حرمت مؤدیان، تکریم ارباب رجوع و تأمین آسایش مردم دغدغه مسئولانبرای تجمیع منابع مالیاتی است که امیدواریم امسال نیز با حمایت فرمانداری با  تخصیص و جذب بودجه مناسب بتوانیم برای تکمیل ساختمان جدید این اداره و تأمین زیرساخت های لازم اقدام کنیم.

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش  برای اولین بار در البرز؛ ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش برای اولین بار در البرز؛
راه اندازی ۴ سامانه الکترونیکی در جهت تسهیل در امور فرهنگیان ...
ضرورت  توجه ویژه به موضوع سرویس مدارس	ضرورت توجه ویژه به موضوع سرویس مدارس
سرویس مدارس می تواند یک کلاس فرهنگی باشد ...
سیل مهربانی همکلاسی های البرز برای کمک به دانش آموزان لرستان سیل مهربانی همکلاسی های البرز برای کمک به دانش آموزان لرستان
قاسمی: با سیل مهربانی و سد دانایی با مشکلات مقابله می کنیم ...
بارش های امسال و تغییر  وضعیت در حوزه منابع آبی کشور بارش های امسال و تغییر وضعیت در حوزه منابع آبی کشور
کولیوند: سیل کمک های مردمی به سیل زدگان، نتیجه همبستگی ملت ایران است ...
سیل مهربانی همکلاسی های البرز سیل مهربانی همکلاسی های البرز
و مشارکت بیش از 700 مدرسه و مرکز آموزشی در آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج ...