زمین خانه جوان فردیس خریداری شد

عزیزی: مسئولین ادارات در اجرای مصوبات حوزه ورزش و جوانان همکاری کنند

فردیس نیوز- نشست ساماندهی امور جوانان و شورای ورزش شهرستان فردیس با حضور فرمانداری، جمعی از مسئولین دستگاه ها و مسئولین هیئت های ورزشی شهرستان در خصوص بررسی مصوبات جلسات گذشته و برنامه های این اداره  در هفته جوان برگزار شد.

به گزارش فردیس نیوز، در این نشست رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فردیس با بیان اینکه توجه به امور جوانان و رفع مشکلات آنان وظیفه مسئولین همه دستگاه هاست گفت: ارائه خدمات به نسل جوان، موتور محرک این سرمایه های عظیم کشور است که باید مورد توجه ویژه مسئولین قرار گرفته و در اجرای مصوبات همکاری لازم را داشته باشند.

داوود عزیزی از خرید زمینی به مساحت 500 متر برای خانه جوان شهرستان فردیس خبر داد و افزود: مراسم کلنگ زنی این پروژه در هفته جوان برگزار خواهد شد .برای احداث خانه جوان مبلغ 800 میلیون تومان اعتبار پیش بینی شده و امیدواریم با همکاری مسئولین ذیربط بتوانیم با جذب بودجه لازم و با اجرای این پروژه از پتانسیل جوانان شهرستان به نحو مطلوب استفاده کنیم.

وی همچنین با اشاره به مصوبه شورای ورزش استان در خصوص اختصاص 10 بیلبورد به ادارات ورزش شهرستان ها گفت: در شهرستان فردیس 4 بیلبورد از شهرداری فردیس و 2 بیلبورد از شهرداری مشکین دشت درخواست شد که با وجود پیگیری مستمر متأسفانه هیچ اقدامی در این خصوص صورت نگرفته است.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فردیس همچنین با تشریح برنامه های این اداره در هفته جوان گفت: با همکاری شهرداری مشکین دشت مراسم تجلیل از 21 جوان برتر شهرستان در مشکین دشت برگزار خواهد شد. همچنین برگزاری کرسی آزاد اندیشی در دانشگاه ها ، برگزاری جشن گلریزان برای زندانیان 14 تا 29 سال از جمله برنامه های این اداره در هفته جوان خواهد بود.

وی همچنین نامگذاری یکی از پارک های شهرستان به نام جوان را به همین مناسبت از مدیریت شهری فردیس خواستار شد.

 


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه
تازه‌ها
مطالب پیشنهادی