رژه یگان های ویژه نیروهای مسلح فردیس و نمایش گوشه ای از اقتدار نظامی آنها+عکس

صبح امروز 31 شهریورماه و در آغازین روز از هفته دفاع مقدس همزمان با سراسر کشور مراسم رژه نیروهای نظامی و انتظامی ارتش، بسیج و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان فردیس برگزار شد

فردیس نیوز صبح امروز 31 شهریورماه و در آغازین روز هفته دفاع مقدس همزمان با سراسر کشور نیروهای نظامی و انتظامی ارتش، بسیج و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان فردیس گوشه ای از توان نظامی خود را در برابر دیدگان مسئولین و مردم به نمایش گذاشتند.

به گزارش فردیس نیوز، در مراسم رژه نیروهای مسلح شهرستان فردیس با حضور فرمانده مرکز آموزش دافوس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کشور، امام جمعه، فرماندار، فرماندهان نظامی و انتظامی، مسئولین دستگاه ها، خانواده های معظم شهدا،  جانبازان و ایثارگران و جمعی از مردم شهرستان با شکوه خاصی  برگزار و گوشه ای از اقتدار نیروهای مسلح نظامی و انتظامی شهرستان فردیس به نمایش گذاشته شد.

در این مراسم نیروهای نظامی و انتظامی در یگان های نمونه از مرکزآموزش شهید کچویی سازمان زندانها، پایگاه هوایی فتح سپاه پاسداران، یگان های نمونه اقشار مختلف بسیج، یگان موتوری ورزشکاران و یگان خودروهای ویژه ادارات مختلف از مقابل جایگاه رژه رفتند.

گفتنی است در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای 8 سال دفاع مقدس از تعدادی از خانواده های معظم شهدای شهرستان فردیس توسط مسئولین، تجلیل بعمل آمد.  

سخنران ویژه این مراسم سردار سرتیپ بهرام حسینی مطلق فرمانده مرکز آموزش دافوس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کشوربود.

،


1 دیدگاه
[1] عارف عرفانی - 96/12/09 چهارشنبه 01:09
سلام علیکمچطوری میتونم عضو این گردان بشم ؟چه مدارکی و سنی لازم هست؟ - پاسخ
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه