روند تسهیلات پرداختی اشتغال روستایی نظارت می شود

بهداروند: ۳۵ طرح در فردیس بازرسی می شود

فردیس نیوز - رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان فردیس گفت: تیم نظارت بر روند تسهیلات پرداختی اشتغال روستایی در شهرستان تشکیل شد.

به گزارش فردیس نیوز، بهنام بهداروند با تأکید بر لزوم نظارت بر صحت اجرای طرح تسهیلات اشتغال روستایی با هدف رعایت عدالت و حفظ حقوق متقاضیان دریافت تسهیلات، در جهت رونق اشتغال اظهار داشت: آینده نتیجه بخش اجرای طرح تسهیلات اشتغال روستایی شهرستان بدون نظارت کافی بر طرح ها میسر نیست؛ در این راستا تیم نظارت بر  تسهیلات اشتغال روستایی شهرستان به دبیری اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی  و ریاست فرمانداری محترم شهرستان فردیس تشکیل و بازرسی نظارت دقیق بر اجرای طرح ها آغاز شد.

وی افزود: تیم نظارت بر تسهیلات روستایی شهرستان فردیس در مرحله اول، ۳۵ طرح  در فردیس را به لحاظ صحت و دقت اجرای آن، مورد بازرسی قرار می دهند.

رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان فردیس انتقال توان جوانان از فعالیت های غیر مولد و مخرب که تحلیل توان کشور را بدنبال دارد، به بخش ارزشمند و مولد تولید، ایجاد امکان تبدیل ایده های نوجوانان شهرستان به محصول و همچنین  رشد و توسعه مناطق کم برخوردار را از جمله اهداف طرح تسهیلات روستایی برشمرد.

وی با اشاره به نقش مؤثر تسهیلات فوق در رونق اشتغال،  ایجاد حتی یک شغل در شرایط رکود اقتصادی را امری حیاتی دانست و افزود:  پرداخت تسهیلات ارزان قیمت در شرایط سخت اقتصادی، ضمن ایجاد اشتغال کم هزینه، زمینه رقابت بین صنایع کوچک و متوسط را فراهم می کند.

 


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه