روز خبرنگار آزمونی برای مسئولین است
پرینت
#۶۵٢٩
98/05/13 يكشنبه 19:08

روز خبرنگار آزمونی برای مسئولین است

فردیس نیوز-خبرنگاران تلاشگران بی ادعای جامعه هستند که در همه شرایط دست از اطلاع رسانی و  انتشار اخبار نکشیده اند، روز خبرنگار آزمونی برای تقدیر شایسته از خبرنگاران است.

به گزارش فردیس نیوز، اکبر حیدری مدیر عامل خانه مطبوعات البرز با اشاره به فرارسیدن روز خبرنگار گفت: خبرنگاران و فعالین عرصه خبر در طول یک سال بی وقفه برای انعکاس اخبار با تمام سختی های موجود در حال تلاش هستند، روز خبرنگار فرصت مناسبی برای تجلیل شایسته از این عزیزان است.

حیدری در ادامه با اشاره  به سالروز شهادت محمود صارمی، اظهار کرد: تقارن سالروز شهادت محمود صارمی و آغاز روز خبرنگار اشاره به تقدس حرفه خبرنگاری دارد و بهترین تاریخ برای آغاز هفته خبرنگاران است؛ چرا که همواره به یاد رشادت شهید صارمی در عرصه خبر خواهیم بود.

مدیر عامل خانه مطبوعات البرز با اشاره به بیانات ارزشمند مقام معظم رهبری(مدظله) تاکید کرد: با تعامل در فرمایشات رهبر کبیر انقلاب که  فرمودند: اگر زحمات شما[خبرنگارها] نباشد، این لحظه‌ها هرگز ماندگار نمی‌شود؛ شما آن را حفظ می‌کنید و در اختیار افکار مردم قرار می‌دهید.، می توان به نقش موثر خبرنگاران در انتشار اخبار و فرهنگسازی در جامعه پی برد.

وی افزود: شاید در جامعه امروز اشتغال در عرصه خبر امری آسان و کم تنش تلقی شود، اما لازم است مردم بیشتر با مشکلات این شغل آشنا شوند، این  خبرنگاران هستند که همواره با عزمی راسخ در تمامی مراحل  اطلاع رسانی حضور دارند.

حیدری در ادامه به نقش خبرنگاران در فرهنگسازی در جامعه اشاره کرد و گفت: خبرنگاران بازوان فرهنگی جامعه هستند و به نظر من تمامی افراد شاغل در این عرصه، چه در فضای حقیقی و چه  فضای مجازی نقشی موثر در فرهنگسازی در اجتماع را برعهده دارند که این امر شایسته تقدیر است.

حیدری در پایان ضمن تبریک فرا رسیدن هفته خبرنگار گفت: لازم می‌دانم از تمامی خبرنگاران در روزنامه ها، نشریات، خبرگزاری‌ها و پایگاه های خبری و فضای مجازی به سبب فعالیت های ارزشمند در انعکاس اخبار صمیمانه تقدیر و تشکر نمایم.

منبع:روابط عمومی خانه مطبوعات استان البرز

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج اجرا می کند؛ آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج اجرا می کند؛
طرح ترنم با هدف توسعه عدالت آموزشی و ارتقای سطح کیفی مدارس کم برخوردار ...
مدیر منابع انسانی شرکت گاز استان البرز: مدیر منابع انسانی شرکت گاز استان البرز:
نقشه استراتژی منابع انسانی شرکت گاز استان البرز تا پایان شهریور رونمایی می شود ...
ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش  برای اولین بار در البرز؛ ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش برای اولین بار در البرز؛
راه اندازی ۴ سامانه الکترونیکی در جهت تسهیل در امور فرهنگیان ...