رسیدگی الکترونیکی به شکایت کارگران فردیس

فردیس نیوز- رئیس تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان فردیس از راه اندازی سامانه جامع روابط کار درفردیس و رسیدگی الکترونیکی  به شکایت کارگران فردیس خبرداد.

به گزارش فردیس نیوز، بهنام بهداروند با بیان اینکه ارائه خدمات به کارفرمایان وکارگران از طریق ثبت نام در سامانه صورت می گیرد؛ گفت: کلیه کارگران، کارفرمایان وکلیه افراد شاغل در صنوف وصنعت باید برای استفاده از خدمات سامانه جامع روابط کار واحقاق حقوق از طریق دفاتر پیشخوان دولت و با ارائه کارت ملی نسبت به ثبت نام درسامانه و دریافت نام کاربری و رمز عبور اختصاصی اقدام و درخواست خود را پیگیری کنند.

وی با تأکید بر اینکه پیگیری شکایات کارگران، کارفرمایان از طریق سامانه صورت می گیرد؛ افزود: کارگران وکارفرمایان کلیه مراحل طرح شکایت خود را توسط سامانه جامع روابط کار از طریق سیستم کامپیوتر،کافی نت و یا گوشی موبایل از سایت prkar.mcls.qov.ir  پیگیری کنند.

رئیس اداره کار فردیس ایجاد شفافیت دراطلاعات مربوط به جامعه کارگری وکارفرمایی،کاهش بروکراسی و فساد، تسریع در روند رسیدگی و پیگیری امور مربوط به روابط میان کارگر وکارفرما، تسهیل ارتباط و احقاق حقوق جوانان، جلوگیری از تخلفات محتمل دربرابر حقوق کارگران، پیشگیری از سوء استفاده های مرسوم کاری و دسترسی به سامانه جامع کارگری و کارفرمایی از طریق کدکاربری ازجمله اهداف راه اندازی این سامانه اعلام کرد.

 وی خاطر نشان کرد:  یکپارچه شدن آمار و اطلاعات می تواند درنتیجه گیری و تصمیم گیری های آتی و بهبود روند کار بسیار موثر باشد.


2 دیدگاه
[2] فرامرز طاهری فرد - 99/07/09 چهارشنبه 20:22
شکایت از شهرداری فردیس مخصوصا سد معبر بعلت عدم جمع اوری دستفروشان و ازدحام مردم و منع عبور و مرور و خطر شیوع بیماری کرونا که بی تفاوت از کنار دستفروشان عبور کرده و اکثرا بعد از ساعت 7 بعدازظهر اقدام به دستفروشی میکنند خواهشمندم رسیدگی شود در غیر اینصورت شکایت اینجانب را به مراکز مربوطه عودت دهید ،،،ومن ا...التوفیق - پاسخ
[1] صادق میرزایی - 99/03/31 شنبه 16:16
تاریخ و زمان رسیدگی - پاسخ
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه