راه اندازی بانک سلول های بنیادی در فردیس

معرفی شهردار و تقدیر از فعالان در دو رویداد بزرگ ورزشی فردیس

فردیس نیوز- نشست شورای اداری شهرستان فردیس صبح امروز با حضور فرماندار، امام جمعه و مدیران دستگاه اجرایی شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد .

به گزارش فردیس نیوز، در این نشست فرماندار فردیس با تأکید بر لزوم اتصال ادارات این شهرستان به سیستم یکپارچه دولتی گفت : در حال حاضر  فقط سه اداره به این سیستم مجهز نشده که باید نسبت به ایجاد زیرساخت های آن اقدام کنند تا اداره مخابرات بتواند سازوکار ایجاد شبکه را در اداره فراهم نماید.

حمید احدی همچنین با معرفی منوچهر غفاری به عنوان شهردار فردیس ، علیرضا مساعد را به عنوان شهردار مشکین دشت و حسین احمدوند را به عنوان رئیس شورای شهرستان معرفی کرد.

همچنین علیخانی بعنوان رئیس اداره گاز شهرستان، پور جعفر مسئول فنی و حرفه ای، سرهنگ پیمان کرمی فرمانده راهور ،کاظمی مسئول امور آب و کریمی بعنوان مسئول پخش فراورده های نفتی شهرستان توسط فرماندار معرفی شدند.

در بخشی از این نشست صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان با بیان اهداف، شرایط عضویت و ویژگی های آن معرفی شد و از دستگاه ها بویژه جهادکشاورزی خواسته شد تا در جهت هدایت روستائیان و عشایر به سمت عضویت در این صندوق همکاری لازم را داشته باشند.

همچنین با توجه به 24 آبان روز بندناف و توانایی خودنوزایی، تمایز و تشکیل سلول های دیگر توسط سلول های بنیادی و نقش مؤثر آنها در درمان بیماری های صعب العلاج چون سرطان بر ضرورت نگهداری این سلولها هنگام تولد نوزادان تأکید شد و مقرر شد با حمایت جهاد دانشگاهی شعبه ای از بانک سلول های بنیادی در شهرستان فردیس راه اندازی شود.

تشریح گزارش عملکرد کتابخانه های عمومی و اقدامات مورد لزوم در هفته کتاب نیز از دیگر بخش های این نشست بود و در پایان از سوی اداره ورزش و جوانان شهرستان فردیس، برخی  مسئولین جهت حضور و همکاری در برگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی و افتتاح پروژه های ورزشی استان البرز  که به میزبانی فردیس برگزار شد، مورد تقدیر قرار گرفتند.

رئیس هیئت همگانی شهرستان فردیس، نیروی انتظامی، فرمانده راهور ، رؤسای اتاق اصناف و اداره صنعت، معدن و تجارت از جمله افرادی بودند که مورد تقدیر قرار گرفتند.

،

 


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه