رئیس پلیس راهور فردیس؛ مدیر برتر ناجا شد
پرینت
#۶۶۵١
98/07/20 شنبه 11:37

رئیس پلیس راهور فردیس؛ مدیر برتر ناجا شد

فردیس نیوز-  سرهنگ پیمان کرمی رئیس پلیس راهور فرماندهی انتظامی شهرستان فردیس از سوی فرمانده کل ناجا  به عنوان یکی از مدیران برتر ناجا در سال گذشته معرفی شد.

به گزارش فردیس نیوز، سرتیپ پاسدار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با اهداء لوح تقدیر از زحمات رئیس پلیس راهور فردیس تقدیر به عمل آورد. متن لوح به این شرح است:

جناب سرهنگ دوم پیمان کرمی

برقراری نظم و امنیت و تحقق اهداف نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران بر پایه تلاش ها و خدمات صادقانه و مخلصانه فرماندهان و مدیران ولایت مداری است که بدون هیچ گونه چشم داشتی خود را وقف اعتلای اهداف متعالی نظام اسلامی نموده و از هیچ تلاش و تعهدی در این راستا دریغ نمی ورزند.

به لطف خداوند منان، ناجا در سال 1397 که سال پر تلاشی داشته و با موفقیت عمل نموده، بر اساس ارزیابی های بعمل آمده از وضعیت عملکرد یگانهای ناجا، جنابعالی که با عزم و اراده و با تعهد و پشتکار در جهت اقتدار ناجا و بالندگی ایران اسلامی همت گمارده اید بعنوان یکی از مدیران برتر ناجا برگزیده شده اید. لذا به پاس این موفقیت و مجاهدت خستگی ناپذیر، مراتب تقدیر و تشکر خود را به شما و همکاران محترم زیر مجموعه اعلام می دارم، امیدوارم در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) و رهبری حکیمانه فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای عزیز (مدظله العالی) همواره در پاسداری از خون شهدا و پیشرفت اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق و موید باشید.

                                                             فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران

                                                                  سرتیپ پاسدار حسین اشتری

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز