دیدار با مددجوی ورزشکار و هنرمند بهزیستی فردیس در ایام دهه فجر
پرینت
#۶٨٩٢
98/11/17 پنجشنبه 23:30

دیدار با مددجوی ورزشکار و هنرمند بهزیستی فردیس در ایام دهه فجر

علیرضا بابائی، توانخواه نخبه ای که معلولیت را زمینگیر کرد

فردیس نیوز- رئیس اداره بهزیستی شهرستان فردیس به مناسبت دهه فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با عليرضا بابایی مددجوی توانمند حوزه توانبخشی بهزیستی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش فردیس نیوز، در این دیدار که با حضور رئیس و معاون توانبخشی و جمعی دیگر از پرسنل اداره بهزیستی فردیس انجام شد؛ احمد محمدزاده با اشاره به توانمندی های علیرضا بابائی، حمایت و تلاش خانواده در راستای شکوفائی استعدادها و دستیابی به موفقیت های وی را شایسته تقدیر دانست.

احمد محمدزاده گفت: خانواده بابائی با فراهم کردن زمینه مناسب برای پرورش استعدادهای عليرضا، از او یک نخبه ساخته که می تواند الگوی مناسبی برای همه جوانان به ویژه معلولین باشد.

علیرضا بابائی توانخواه بهزیستی فردیس، مبتلا به سندروم داون و دارای اختلال ذهنی، گفتاری و شنوایی است که علیرغم معلولیت و مشکلات ناشی از آن، با حمایت و پیگیری پدر و مادر و اشتیاق وافر خودش، عضو تیم ملی دو میدانی و صاحب مقام و مدال در رشته های دو میدانی؛ نین جوتسو؛ بدمینتون و بوچیا در سطح کشوری و بین المللی است.

این مددجوی توانمند همچنین در رشته های هنری عکاسی، نقاشی و نواختن سه تار فعالیت دارد و به مشق تنبک و خوشنویسی نیز می پردازد.

،

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری