دکتر درفشی پاسخ داد؛ کوثر در کما نیست
پرینت
#٣٢۵۶
94/10/13 يكشنبه 15:41

دکتر درفشی پاسخ داد؛ کوثر در کما نیست

تا پایان سال جاری 650 تخت در بیمارستان های شهید مدنی ، شهید رجایی ، کوثر ، کمالی ، امام جعفر صادق (ع) هشتگرد به مجموعه تخت های استان افزوده می شود.

فردیس نیوز - رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز از راه اندازی بیمارستان کوثر خبر داد.

به گزارش فردیس نیوز ، در واکنش به خبر چاپ شده در روزنامه همشهری (ویژه نامه البرز) با تیتر " بیمارستان کوثر حصارک در کما "دکتر حمید درفشی ، رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: بیمارستان کوثر نه تنها در وضعیت کما و نامشخص نیست بلکه تجهیزات ، کادر پزشکی و پرستاری این بیمارستان مستقر شده اند و این مرکز از هفته ی آینده آمادگی بستری بیماردر بخش عفونی که یکی از کمبود های استان بود  را دارد.

دکتر درفشی ضمن قدردانی از شهرداری، شورای شهر کرج و سازمان خدمات درمانی تامین اجتماعی نیروهای مسلح افزود: از  آذر ماه سال جاری این بیمارستان رسما به دانشگاه علوم پزشکی البرز تحویل داده شد و دانشگاه با توجه به نیاز مبرم استان  فورا نسبت به تجهیز و راه اندازی این مرکز اقدام کرد.

وی از راه اندازی بخش های آنکولوژی ، رادیو تراپی ، جراحی ، اورژانس و آی سی یو در بیمارستان 150 تختخوابی کوثر خبر داد ، و افزود:بخش جراحی این مرکز نیز با  چهار اتاق عمل تا نیمه ی اول دی ماه راه اندازی می شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز در خصوص وضعیت فعلی بیمارستان کوثر تاکید کرد : از آذرماه سال جاری  که از سوی شهرداری و شورای شهر کرج این بیمارستان به دانشگاه تحویل داده شده است از بلاتکلیفی خارج شده و همچنین اقدامات لازم برای تجهیز و تامین نیروی انسانی انجام شده است  و آماده ارائه خدمات درمانی می باشد.

دکتر درفشی در پایان از راه اندازی بیش از 1000 تخت بیمارستانی در البرز خبر داد  و تصریح کرد: تا پایان سال جاری 650 تخت در بیمارستان های شهید مدنی ، شهید رجایی ، کوثر ، کمالی ، امام جعفر صادق (ع) هشتگرد به مجموعه تخت های استان افزوده می شود.

 

 

 

 

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز