دکتر ایمانی : اداره کل آموزش و پرورش برای انتقال این اداره به فردیس کوتاهی می کند
پرینت
#۴٨۶١
96/02/11 دوشنبه 12:54

دکتر ایمانی : اداره کل آموزش و پرورش برای انتقال این اداره به فردیس کوتاهی می کند

آموزش و پرورش تافته جدابافته نیست؛ باید تلاش شود تا استقلال آموزش و پرورش شهرستان همراه با دوره گذار و تشکیل شورای مستقل در فردیس و تا قبل از اول مهر و آغاز سال تحصیلی جدید صورت گیرد

فردیس نیوز - امام جمعه فردیس ضمن گلایه از اداره کل آموزش و پرورش استان البرز به جداسازی و انتقال این اداره به شهرستان تا قبل از سال تحصیلی جدید تأکید کرد.

به گزارش فردیس نیوز ، دکتر علی اکبر ایمانی در حاشیه نهمین نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان فردیس که صبح امروز در محل فرمانداری برگزار شد ضمن تبریک اعیاد شعبانیه  و ایام ولادت ائمه معصومین (ع) و همچنین گرامیداشت روزکارگر و هفته معلم گفت: معلمی شغل انبیاست و رسالت انبیا انسان سازی در راستای رساندن انسانها به معرفت و شناخت در مسیر عبودیت و بندگی است.

وی وظیفه معلم در راستای رسالت انبیا را به معرفت، تعقل و تفکر  رساندن انسان دانست و افزود: آموزش و پرورش در جهت انجام رسالت خود باید نیازهای نسل مورد آموزش را شناسایی و با ابزارهای روز برای  پرورش و سازندگی نسل آینده تلاش کند که متأسفانه گاهی هدف اصلی کمتر مورد توجه قرار می گیرد.

امام جمعه فردیس ضمن گلایه از عدم اجرای جداسازی آموزش و پرورش شهرستان فردیس از ناحیه 2 کرج گفت: با وجود پیگیری ها و درخواست های بسیار متأسفانه اداره کل آموزش و پرورش نسبت به جداسازی و انتقال این اداره در شهرستان فردیس کوتاهی می کند.

وی با اشاره به برگزاری انتخابات برای تشکیل شورای مستقل در فردیس افزود: با تشکیل شوراها استقلال شهرستان تکمیل می شود. آموزش و پرورش تافته جدابافته نیست؛ همانطور که حکم مدیریت آموزش و پرورش شهرستان فردیس بصورت مستقل صادر شده، اداره کل آموزش و پرورش باید چارت سازمانی و بودجه ای برای انتقال اداره به شهرستان در نظر گیرد که این موضوع و استیفای حق مردم فردیس  از طریق استاندار البرز بعنوان رئیس شورای عالی آموزش و پرورش استان پیگیری خواهد شد.

دکتر ایمانی استقلال آموزش و پرورش شهرستان را حق مردم فردیس دانست و  خاطر نشان کرد: حق گرفتنی است و آموزش و پرورش شهرستان فردیس باید برای گرفتن این حق تمام تلاش خود را بکارگرفته و برای جداسازی سختی هایی را متحمل شود. هرگز بودجه ای کامل برای احداث ساختمان پرداخت نمی شود . آموزش و پرورش می تواند با استفاده از ظرفیت های موجود به انتقال این اداره به شهرستان فردیس اقدام کند.

وی تأکید کرد: باید تلاش شود تا استقلال آموزش و پرورش شهرستان همراه با دوره گذار و تشکیل شورای مستقل در فردیس و تا قبل از اول مهر و آغاز سال تحصیلی جدید صورت گیرد.

 

 

 

 

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش  برای اولین بار در البرز؛ ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش برای اولین بار در البرز؛
راه اندازی ۴ سامانه الکترونیکی در جهت تسهیل در امور فرهنگیان ...
ضرورت  توجه ویژه به موضوع سرویس مدارس	ضرورت توجه ویژه به موضوع سرویس مدارس
سرویس مدارس می تواند یک کلاس فرهنگی باشد ...
سیل مهربانی همکلاسی های البرز برای کمک به دانش آموزان لرستان سیل مهربانی همکلاسی های البرز برای کمک به دانش آموزان لرستان
قاسمی: با سیل مهربانی و سد دانایی با مشکلات مقابله می کنیم ...
بارش های امسال و تغییر  وضعیت در حوزه منابع آبی کشور بارش های امسال و تغییر وضعیت در حوزه منابع آبی کشور
کولیوند: سیل کمک های مردمی به سیل زدگان، نتیجه همبستگی ملت ایران است ...
سیل مهربانی همکلاسی های البرز سیل مهربانی همکلاسی های البرز
و مشارکت بیش از 700 مدرسه و مرکز آموزشی در آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج ...