ده مدرسه به مدارس فردیس افزوده می شود
پرینت
#۶٨۴۶
98/10/22 يكشنبه 15:29

ده مدرسه به مدارس فردیس افزوده می شود

فردیس نیوز- مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۲ کرج و شهرستان فردیس از اجرای ۱۰ پروژه مدرسه سازی در این منطقه خبر داد.

به گزارش فردیس نیوز، ولی الله احمدی در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان فردیس که عصر یکشنبه انجام شد، کیفیت بخشی به آموزش و پرورش را مورد تاکید قرار داد و افزود: طی دو سال گذشته وضعیت مدارس احصا شده ودر کمیته کیفیت بخشی مدارس مورد ارزیابی قرار می گیرند.

وی در ادامه با بیان اینکه داشتن نیروی انسانی کارآمد و مراقبت از آن یکی از مهمترین اقدامات در دستور کار آموزش و پرورش ناحیه ۲ کرج است، گفت: با عنایت به کلاس های ضمن خدمت در راستای بهبود بازدهی همکاران آموزگار تلاش شده است.

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان فردیس با اعلام این خبر که ۱۰ پروژه مدرسه سازی در شهرستان فردیس با ظرفیت ۱۰۰ کلاس در دست اجراست؛ گفت: از این تعداد ۵ پروژه خیر ساز و ۵ پروژه دیگر نیز از طریق اعتبارات دولتی درحال انجام است که یکی از این پروژه ها در ۲۲ بهمن افتتاح می شود و دو پروژه نیز در مهر ماه افتتاح خواهد شد.

وی بهسازی سالن معراج آموزش و پرورش ناحیه ۲ کرج با صرف اعتبار ۲۰۰ میلیون تومان را از جمله اقدامات در دست اجرای این اداره برشمرد و افزود: بهسازی و بازسازی سالن رضوان آموزش و پرورش نیز در دستور کار قرار گرفته است.

احمدی به ساماندهی سرویس مدارس اشاره کرد و اظهار داشت: ۸ هزار و ۷۰۰ دانش آموز از ۱۷۸ مدرسه از طریق ۸۷۰ خودرو از سرویس مدارس استفاده می کنند.

وی در بخش دیگری با اشاره به شورای پشتیبانی سوادآموزی همراه با شورای آموزش و پرورش، از ثبت نام ۳۳۲ سواد آموز در فردیس خبر داد و گفت: از این تعداد ۹۶سواد آموز اتباع خارجی هستند.

به گفته وی، ناحیه ۲ آموزش و پرورش استان البرز در حوزه های مختلف رتبه نخست استان را به خود اختصاص داده است.

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری