ده مدرسه به مدارس فردیس افزوده می شود

فردیس نیوز- مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۲ کرج و شهرستان فردیس از اجرای ۱۰ پروژه مدرسه سازی در این منطقه خبر داد.

به گزارش فردیس نیوز، ولی الله احمدی در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان فردیس که عصر یکشنبه انجام شد، کیفیت بخشی به آموزش و پرورش را مورد تاکید قرار داد و افزود: طی دو سال گذشته وضعیت مدارس احصا شده ودر کمیته کیفیت بخشی مدارس مورد ارزیابی قرار می گیرند.

وی در ادامه با بیان اینکه داشتن نیروی انسانی کارآمد و مراقبت از آن یکی از مهمترین اقدامات در دستور کار آموزش و پرورش ناحیه ۲ کرج است، گفت: با عنایت به کلاس های ضمن خدمت در راستای بهبود بازدهی همکاران آموزگار تلاش شده است.

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان فردیس با اعلام این خبر که ۱۰ پروژه مدرسه سازی در شهرستان فردیس با ظرفیت ۱۰۰ کلاس در دست اجراست؛ گفت: از این تعداد ۵ پروژه خیر ساز و ۵ پروژه دیگر نیز از طریق اعتبارات دولتی درحال انجام است که یکی از این پروژه ها در ۲۲ بهمن افتتاح می شود و دو پروژه نیز در مهر ماه افتتاح خواهد شد.

وی بهسازی سالن معراج آموزش و پرورش ناحیه ۲ کرج با صرف اعتبار ۲۰۰ میلیون تومان را از جمله اقدامات در دست اجرای این اداره برشمرد و افزود: بهسازی و بازسازی سالن رضوان آموزش و پرورش نیز در دستور کار قرار گرفته است.

احمدی به ساماندهی سرویس مدارس اشاره کرد و اظهار داشت: ۸ هزار و ۷۰۰ دانش آموز از ۱۷۸ مدرسه از طریق ۸۷۰ خودرو از سرویس مدارس استفاده می کنند.

وی در بخش دیگری با اشاره به شورای پشتیبانی سوادآموزی همراه با شورای آموزش و پرورش، از ثبت نام ۳۳۲ سواد آموز در فردیس خبر داد و گفت: از این تعداد ۹۶سواد آموز اتباع خارجی هستند.

به گفته وی، ناحیه ۲ آموزش و پرورش استان البرز در حوزه های مختلف رتبه نخست استان را به خود اختصاص داده است.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه