دلیل کم آبی های مشکین دشت چیست؟!
پرینت
#۶۴۵٩
98/04/07 جمعه 16:18

دلیل کم آبی های مشکین دشت چیست؟!

نصرتی: کم آبی های مشکین دشت از کمبود منابع آب نیست/ اصلاح شبکه ضرورت دارد

آقانوری/ در پی اعتراضات برخی شهروندان مشکین دشتی از قطعی مداوم و چندین ساعته آب در روزهای گذشته به ویژه در منطقه شهرک بعثت و همچنین با توجه به مشکل کم آبی در مناطق مختلف مشکین دشت که از سال های گذشته مطرح بوده و مردم از نمایندگان خود در شورای اسلامی شهر، رسیدگی به این مشکلات را مطالبه کرده اند؛ از رئیس شورای اسلامی شهر مشکین دشت خواستیم تا در این خصوص توضیح دهد.

به گزارش فردیس نیوز، رضا نصرتی مطلوب با اشاره به درخواست های مکرر شهروندان مناطق مختلف مشکین دشت در خصوص پیگیری مشکل کم آبی و رفع آن از مجموعه شورای اسلامی شهر، گفت: در مناطق مختلف مشکین دشت از جمله شهرک بعثت، ابراهیم آباد، محله سراب، باغ نصرت، حسن آباد و ... مشکل کم آبی شامل افت فشار و قطعی آب، در طول سال مطرح است که توسط اعضای شورا مورد بازدید و پیگیری قرار گرفته است.

وی تصریح کرد: طبق بررسی های انجام شده، در مشکین دشت کمبود منابع آبی نداریم و آب به میزان کافی و متناسب با جمعیت، در این شهر وجود دارد.

رئیس پارلمان شهری مشکین دشت با بیان اینکه مشکل کم آبی در مناطق مختلف مشکین دشت به فرسودگی شبکه و کمبود زیرساخت ها و تجهیزات لازم آبرسانی مربوط می شود، اظهار داشت: طبق بررسی های انجام شده تجهیزات موجود در شبکه آبرسانی مشکین دشت پاسخگوی جمعیت کنونی شهر نیست، همچنین در برخی مناطق، فرسودگی شبکه دلیل عمده کم آبی است؛ که در این راستا اصلاح شبکه و ایجاد زیرساخت های لازم، ضروری است و انجام آن نیازمند تأمین اعتبار است.

وی با بیان اینکه با همکاری آبفا و اصلاح شبکه در برخی مناطق، مشکل کم آبی مرتفع شده است؛ ادامه داد: در کوچه پرجمعیت نسترن 8، که در پی درخواست ساکنان محل، با پیگیری شورا، صدور مجوز حفاری از سوی شهرداری و اصلاح شبکه توسط آبفا، خوشبختانه مشکل کم آبی در این منطقه مرتفع شد که اغلب مناطق کم آب نیز با مشکل مشابه این مورد مواجهند.

نصرتی ضمن تقدیر از زحمات مسئول و عوامل آبفای مشکین دشت در جهت رسیدگی به مشکلات شهروندان، گفت: امیدواریم مسئولان ذیربط، با تأمین اعتبار لازم بتوانند نسبت به اصلاح شبکه و رفع مشکلات شهروندان در این خصوص در اقدام کنند.

گفتنی است مشکل کم آبی مشکین دشت به ویژه شهرک بعثت، از طریق مسئول آبفای مشکین دشت و روابط عمومی اداره آب و فاضلاب استان البرز پیگیری شد که همچنان منتظر پاسخ این عزیزان هستیم.

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
مدیر منابع انسانی شرکت گاز استان البرز: مدیر منابع انسانی شرکت گاز استان البرز:
نقشه استراتژی منابع انسانی شرکت گاز استان البرز تا پایان شهریور رونمایی می شود ...
ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش  برای اولین بار در البرز؛ ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش برای اولین بار در البرز؛
راه اندازی ۴ سامانه الکترونیکی در جهت تسهیل در امور فرهنگیان ...
ضرورت  توجه ویژه به موضوع سرویس مدارس	ضرورت توجه ویژه به موضوع سرویس مدارس
سرویس مدارس می تواند یک کلاس فرهنگی باشد ...
سیل مهربانی همکلاسی های البرز برای کمک به دانش آموزان لرستان سیل مهربانی همکلاسی های البرز برای کمک به دانش آموزان لرستان
قاسمی: با سیل مهربانی و سد دانایی با مشکلات مقابله می کنیم ...