دغدغه های شهروندان مشکین دشت به گوش نماینده مجلس رسید
پرینت
#۶٣٨٨
98/03/01 چهارشنبه 14:03

دغدغه های شهروندان مشکین دشت به گوش نماینده مجلس رسید

آقانوری/ نشست شورای اسلامی شهر مشکین دشت با حضور کولیوند نماینده مردم البرز در مجلس شورای اسلامی و اعضای شورای شهر برگزار شد و دغدغه شهروندان در موضوعات مختلف و کاهش مشکلات، از زبان اعضای شورای اسلامی، به گوش نماینده مردم در پارلمان ملی رسید.

به گزارش فردیس نیوز، رئیس شورای اسلامی شهر مشکین دشت، در حاشیه این نشست، حضور مستمر نمایندگان مجلس در شهرستان های استان البرز را ضرورتی برای بررسی و رفع مشکلات آنها دانست و نتیجه نشست اعضای شورا با کولیوند نماینده مردم البرز در مجلس را مثبت ارزیابی کرد.

رضا نصرتی مطلوب گفت: حضور ایشان به دعوت اعضای شورا و به منظور پیگیری برای رفع مشکلات، بیان دغدغه های شهروندان و تأمین نیازهای شهر مشکین دشت انجام شد که با طرح موضوعات مختلف از سوی اعضا و پاسخ های نویدبخش  نماینده محترم مجلس، نتیجه این نشست امیدوارکننده بود.

وی موضوع زیرگذر شیخ آباد را از اصلی ترین دغدغه های شهروندان مشکین دشت اعلام کرد و افزود: زیرگذر شیخ آباد به عنوان یکی از شاهراه های جنوب استان، نه تنها برای مشکین دشت، بلکه برای ملارد، فردیس و سایر شهرهای همجوار از اهمیت ویژه ای برخوردار است. اما با وجود پیگیری های مکرر از شهرداری کرج و راه آهن کشور، همچنان بلاتکلیف مانده و نیازمند پیگیری و حمایت نمایندگان مجلس است.

رئیس شورای اسلامی شهر مشکین دشت پیگیری مشکلات این شهر در حوزه تقسیمات کشوری را از جمله موارد مورد درخواست از نماینده مردم البرز در مجلس عنوان کرد و گفت:  بر اساس مصوبه هیئت دولت در سال 92، مناطقی از جمله شهرک شهید رستمی، شرکت لوکوموتیوسازی مپنا و بخش هایی از جمله کارخانه قارچ و مقواسازی درمنطقه داشلیجه به بخش مشکین دشت از شهرستان فردیس  ملحق شد که بر این اساس شهرک شهید رستمی و شرکت لوکوموتیوسازی مپنا باید به شهر مشکین دشت ملحق شود.

وی با بیان اینکه این موضوع از سال 92 همچنان بلاتکلیف و پیگیری ها بی نتیجه مانده است، افزود: الحاق این مناطق به مشکین دشت و تغییر طرح تفصیلی شهر بر اساس آن، به تصویب اعضای شورای اسلامی شهر رسیده است و امیدواریم با حمایت نمایندگان مجلس، به زودی موضوع الحاقاین مناطق به  مشکین دشت به نتیجه برسد.

نصرتی مطلوب احداث  بیمارستان را از مهمترین دغدغه های شهروندان مشکین دشتی دانست و با اشاره به عدم وجود تخت بیمارستانی در شهرستان فردیس، گفت: حتی در صورت بهره برداری از بیمارستان فردیس، بخشی از نیاز شهر 80 هزار نفری مشکین دشت تامین می شود. ضمن اینکه وجود بیمارستان در این شهر می تواند نیاز ساکنان شهرهای مجاور را نیز مرتفع کند.

وی افزود: شورا و شهرداری مشکین دشت آمادگی تخصیص زمین و همکاری برای ساخت بیمارستان در این شهر را دارد ، اما همچنان شبکه بهداشت و دران شهرستان فردیس با این امر مخالفت می کند.

رئیس پارلمان شهری مشکین دشت همچنین کمک به توسعه فضاهای آموزشی به ویژه تخریب و بازسازی مدرسه قدیمی البرز در مرکز مشکین دشت با تخصیص بودجه ملی را از نماینده مجلس خواستار شد.

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
ترویج ارزش های دفاع مقدس با اجرای برنامه های فرهنگی ترویج ارزش های دفاع مقدس با اجرای برنامه های فرهنگی
یادمان شهدای شهرک وحدت افتتاح می شود ...
بیگلو تاکید کرد؛ بیگلو تاکید کرد؛
صدور جواز بدون تاییدیه بهداشت توسط اتحادیه میوه و پروتئین شهرستان فردیس ...
اقدامات ویژه نظارتی دامپزشکی فردیس در ایام عزاداری اقدامات ویژه نظارتی دامپزشکی فردیس در ایام عزاداری
معاینه و بازرسی 726 دام سبک و سنگین در جهت حفظ سلامت مردم ...
آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج اجرا می کند؛ آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج اجرا می کند؛
طرح ترنم با هدف توسعه عدالت آموزشی و ارتقای سطح کیفی مدارس کم برخوردار ...
مدیر منابع انسانی شرکت گاز استان البرز: مدیر منابع انسانی شرکت گاز استان البرز:
نقشه استراتژی منابع انسانی شرکت گاز استان البرز تا پایان شهریور رونمایی می شود ...
ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش  برای اولین بار در البرز؛ ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش برای اولین بار در البرز؛
راه اندازی ۴ سامانه الکترونیکی در جهت تسهیل در امور فرهنگیان ...