دستگیری آدم ربایان و رهایی فرد ربوده شده در کمتر از 48 ساعت در فردیس
پرینت
#٣٨٩٣
95/03/16 يكشنبه 15:07

دستگیری آدم ربایان و رهایی فرد ربوده شده در کمتر از 48 ساعت در فردیس

با تلاش پلیس شهرستان فردیس ، فردی که توسط دو آدم ربا با انگیزه مالی ربوده شده بود ، در کمتر از 48 ساعت آزاد و آدم ربایان دستگیر شدند

فردیس نیوز- با تلاش پلیس شهرستان فردیس ، فردی که توسط دو آدم ربا با انگیزه مالی ربوده شده بود ، در کمتر از 48 ساعت آزاد و آدم ربایان دستگیر شدند .

به گزارش فردیس نیوز ، سرهنگ " ایوب احمدی "  با اعلام این خبر گفت : در پی ارجاء پرونده شکایت خانواده ای از دادسرای عمومی و انقلاب یکی از شهرهای شرقی کشور مبنی بر به گروگان گرفته شدن فرزند 28 ساله شان توسط فرد یا افرادی و درخواست مبلغ 2 میلیارد و 600 میلیون ریال در قبال آزادی وی ، رسیدگی به این موضوع در دستور کار ماموران آگاهی این شهرستان قرار گرفت .

وی افزود : طبق اظهارات خانواده فرد ربوده شده که در یکی از شهرهای شرقی کشور که محل تردد مسافران زیادی نیز هست ، فرزندشان به صورت اتفاقی با یکی از همین مسافران در همان جلسه اول دیدارشان دوست شده و در خصوص مسائل مالی صحبت کرده و اینکه قصد شروع یک پروژه کاری بزرگ با سرمایه زیادی را دارد را مطرح می کند .

سرهنگ احمدی بیان داشت : آن شخص با شنیدن صحبت های فرد ربوده شده به وی پیشنهاد می دهد به شهرستان فردیس واقع در استان البرز عزیمت کند تا با سرمایه گذاری در این شهر از سودآوری بیشتری بهره مند شود ؛ جوان مزبور نیز بدون تحقیق و بررسی موضوع راهی کرج می شود که به محض رسیدن به مقصد ، تلفن همراه وی خاموش و دیگر پاسخگوی تماس هایی که از طرف خانواده اش برقرار می شد ، نبوده است .

وی گفت : ماموران پلیس آگاهی با شنیدن اظهارات خانواده فرد ربوده شده و مطالعه دقیق پرونده با بهره گیری از علوم و فنون پلیسی و تکنیک های نوین کشف جرم ، بالاخره ردی از فرد گروگان گیر پیدا کردند .

این مقام انتظامی ادامه داد : با تلاش شبانه روزی ماموران محل اختفای فرد ربوده شده شناسایی و در اقدامی غافلگیرانه و ضربتی یکی از متهمان دستگیر و فرد ربوده شده نیز آزاد و تحویل خانواده اش می شود .

سرهنگ احمدی گفت : با دستگیری این فرد ، وی به جرم خود اقرار و اعتراف کرد با همدستی یکی از دوستان خود اقدام به این کار کرده اند که با راهنمایی های متهم اصلی ، همدست وی نیز در اقدامی جداگانه دستگیر شد .

وی با بیان اینکه پلیس تمام تلاش خود را در مبارزه با بر هم زنندگان نظم و امنیت جامعه می کند ، ادامه داد : با تلاش ماموران ، در کمتر از 48 ساعت این دو گروگان گیر دستگیر شدند .

فرمانده انتظامی شهرستان فردیس در خاتمه گفت : به شهروندان توصیه می شود در ارتباط با افراد بیگانه نهایت دقت را به خرج دهند و به هر فرد بیگانه ای اعتماد نکنند تا شاهد موارد مشابه نباشیم .

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش  برای اولین بار در البرز؛ ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش برای اولین بار در البرز؛
راه اندازی ۴ سامانه الکترونیکی در جهت تسهیل در امور فرهنگیان ...
ضرورت  توجه ویژه به موضوع سرویس مدارس	ضرورت توجه ویژه به موضوع سرویس مدارس
سرویس مدارس می تواند یک کلاس فرهنگی باشد ...
سیل مهربانی همکلاسی های البرز برای کمک به دانش آموزان لرستان سیل مهربانی همکلاسی های البرز برای کمک به دانش آموزان لرستان
قاسمی: با سیل مهربانی و سد دانایی با مشکلات مقابله می کنیم ...
بارش های امسال و تغییر  وضعیت در حوزه منابع آبی کشور بارش های امسال و تغییر وضعیت در حوزه منابع آبی کشور
کولیوند: سیل کمک های مردمی به سیل زدگان، نتیجه همبستگی ملت ایران است ...
سیل مهربانی همکلاسی های البرز سیل مهربانی همکلاسی های البرز
و مشارکت بیش از 700 مدرسه و مرکز آموزشی در آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج ...